Tarih: 25 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1480

Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri

  • 20 Mayıs 2014
  • 2.740 kez görüntülendi

Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri

Cam Kapı Modelleri

Güzel ve etkileyici iç kapılar arıyorsanız şimdilerde iş yerlerinde ve evlerin kapı tasarımlarında kullanılan cam kapılar sizin için çok şık ve modern bir çözüm haline gelebilir. Cam kapıların bir çok deseni ve farklı renkleri bulunmakta İç cam kapıların herkesin kendi zevkine ve yaşam tarzına göre bir cam kapı modelini bulabilirsiniz.

Cam kapılar ile zarafet ve stil dolu eşsiz bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Kapıların şaşırtıcı etkileyici desenler ve göz alıcı renkler ile tasarlanmış. Şeffaf ve beyaz modelleri iç dekorasyonu zenginleştirmek için ideal olabilir.Cam kapılar yaşam alanlarına ve iş yerlerinin dekorasyonuna modernliği getirmesinin yanı sıra aydınlık ortamlar oluşturmak için çok iyi bir seçim olacaktır. Desenli cam kapı modellerinin sürgülü versiyonları da mevcuttur.

Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 1 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 2 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 3 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 4 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 5 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 6 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 7 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 8 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 9 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 10 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 11 Desenli Ve Renkli Cam Kapı Modelleri 12

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Naime dedi ki:

    Desenli renkli cam kapılar iş yerlerinde çok popüler olsada şimdilerde evlerdede kullanılmaya başlandı evimde salon kapısını cam kapı yaptırdım desenli değil düz puslu cam kapı ama çok şık ve çekici durdu.