Tarih: 28 Eylül 2020 Konu Sayısı: 1406

Zarif Detaylarla Tasarlanmış Villa Dekorasyonu

Zarif Detaylarla Tasarlanmış Villa Dekorasyonu

Zarif Detaylarla Tasarlanmış Villa Dekorasyonu İç dekorasyon tasarımcı Robert Kolenik’in hazırladığı modern ve lüks iç dekorasyon tasarımına kayıtsız şartsız çok beğeneceksiniz Rotterdam villa olarak nitelendirilen, mükemmel evi çok hoşunuza gidecek “son derece rahat bir yaşam için tasarlanmış. Oturma odasında bulunan büyük gri kumaş ile döşenmiş köşe koltuk takımı görkemli büyük rahat ve muhteşem duruyor.

Lüks U-şekilli 6.5-metrelik köşe koltuk ev sakinlarini ve misafirleri aynı anda ağırlamak için yeterli büyüklükte düşünülmüş, yerden tavana kadar siyah çini ile donatılmış bölgü duvar olarak kullanılmış duvara çarpıcı çift taraflı şömine tasarlanmış. Yemek odası alanı uzun geceye yemek ve sohbet için davetkar duruyor. Camdan baloncuklar şeklinde tasarlanmış büyük avizede zengin ve modern bir görsellik katmış mutfağında lüks bir görünüm yine göz kamaştırıyor.

Villa Dekorasyonu

Villa Dekorasyonu Ada tipi mutfak düşünülmüş ve mutfakta yine aile bireyleri için ortaya masa düşünülmüş timsah deri desenli sürgülü kapıları alışılmışın dışında bir görsellik kazandırmış çalışma alanı olarak tasarlanan odanın duvarlarına ofis havası katmak için ahşap kaplama uygulanmış kısacası banyosundan tüm alanları muhteşem ve göz alıcı aşağıdan görselleri inceleyelim.

Villa Dekorasyonu
modern küvetli banyo
Villa Dekorasyonu
dekoratif ada tipi mutfak
Villa Dekorasyonu
modern büyük salon
Villa Dekorasyonu
lüks villa
Villa Dekorasyonu
deri sürgülü iç kapı
Villa Dekorasyonu
uzun yemek masası
23 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.