Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri

Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri Vario Parke; kalite standartlarına uygun üretim yapan orman ürünleri alanında bilgi ve birikime ve deneyime sahip çok eski bir kuruluş olan Yıldız Entegre, vario laminat parke markasıyla zemin sektöründe seçkin renk ve desenlerde parke üretimi yapmaktadır.

Vario parke kalitesi

Kolay uygulaması ile kilit sistemi ile avantajlı hızlı montoj sağlıyor. Konforlu yaşam alanları için 2G ve 5G kilit seçenekleri sayesinde hızlı bir zemin kaplama çözümü sunuyor. Yüksek yoğunluklu lif levhalar (HDF) olarak üretildiği için dışarıdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklıdır. Son teknoloji ile geliştirilmiş 5G kilit sistemi, parke döşeme hızını iki katına çıkarmasıyla dikkat çekiyor.Yaşam alanlarının zeminlerinin en kullanışlı dayanıklı zemin kaplamalarından olan parkeler evlerin zemin dekorasyonunda olmazsa olmazlarındandır. Parkeler teknolojinin ilerlemesi ve üretim tekniklerinin gelişmesiyle dahada dayanıklı kullanım sunan parkeler hem neme dayanıklı hemde çizilme olasılığı azaltılmıştır. Nem ve rutubete dayanan kolay çizilmeyen parkeler üretilmektedir.Uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz parkeler, eviziniz zeminlerine modern dekoratif ve doğal görünüm kazandıracaktır. Sizin yapmanız gereken parkenin renk ve desenine karar vermenizdir.

Parke renk seçim fikirleri

Parke renk seçimi yaparken alanınızın büyüklüğüne göre renk seçimi yapmanız önemli koyu renk tonları küçük alanlarda odanın karanlık görünmesine neden olabilir. Büyük alanlarda koyu parke renkleri daha modern ve dikkat çekici görünür. Küçük alanlarda açık renkler daha ferah ortamlar yaratır.

Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri 1 Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri Vario Laminat Parke Desenleri Renkleri

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir