Tarih: 19 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1478

Tefal Yeni Ütü Modeli Ve Özellikleri

  • 4 Mart 2012
  • 44 kez görüntülendi

Tefal Yeni Ütü Modeli Ve Özellikleri

Tefal Yeni Ütü Modeli Ve Özellikleri

Tefal‘in Autoclean teknolojisi kullanarak ürettiği yeni ütü modeli Autoclean Ultimate, kendi tabanını kendi temizliyor ve ütünün tabanı uzun süre kaygan kalıyor.
Ütüleme sırasında yüksek ısı nedeniyle ütünün tabanına yapışan kumaş parçacıkları ütünün kayganlığını ve dolayısıyla da performansını etkilediğini tüm bayanlar bilir. Bu nedenle ütünün tabanının belli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Tefal Autoclean Ultimate Ütü, bu sorunu tamamen ortadan kaldırıyor. Tefal‘in patentli teknolojisi olan Palladium kaplama tabanı, bu kumaş parçacıklarını buharlaştırarak tabanda birikmesini engeller. Bu sayede ütünüzün tabanı ilk günkü gibi kaygan kalır.
Seçtiğiniz kumaşa göre ısısını ve buhar çıkışını otomatik olarak ayarlayan,Palladium kaplama tabanında bulunan Power Jeans özelliği sayesinde çok kalın kumaşlardaki en zor kırışıklıkları bile kolaylıkla gideren Autoclean Ultimate, güvenli ve çabuk su doldurmayı sağlayan geniş  doldurma ağzı ve 150 gramlık süper yoğun şok buhar çıkışı ile tüketicilere keyifli ve konforlu ütü yapmayı vaad ediyor.

tefal-autoclean-500-utu-modeli

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.