Tarih: 27 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1410

Sonbahar ve Kış İçin Dekorasyon Renk Trendleri

Sonbahar ve Kış İçin Dekorasyon Renk Trendleri

Sonbahar ve Kış İçin Dekorasyon Renk Trendleri Sonbahar ve kış aylarında evinizde geçireceğiniz zamanlarda sevilen ve dekorasyona yenilik getiren renk trendleri, mevsimle ilişkili sıcak ve rahat tonların gerçek paleti. Zengin görünümlü truncular, portakal tonları, çikolata,kahverengi,şeker ve elma kırmızısı; Soğuklar başlamadan önce trend renk tonlarını seçmek için okumaya devam edin.

Sonbahar ve Kış İçin Dekorasyon Renk Trendleri

Turuncu Tonlar
Tartışmalı bir şekilde, portakal rengi, düşüşün en çok kombinasyon yakalayan renktir. Düşen yapraklar, canlı gün batımı. Renginden hoşlanıyorsanız, turuncu tonları evinize parlaklık ve sıcaklık kazandırır; bu, nemli, kasvetli ve karanlık olduğunda dekorasyonlarınızda en iyi kombine yapabileceğiniz renk kombinasyonudur.

Sonbahar ve Kış İçin Dekorasyon Renk Trendleri

  Toprak Tonları
Turuncu tonların kombinelemeye devam ediyoruz toprak rengi ile turuncu,kırmızı ve lacivet duvar tonları arasındaki ince kombinasyon fikrini görselden alabilirsiniz. Evinizde toprak tonlarını dahil etmenin anahtarı, vurgu yapmak için kullandığınız renklerdedir, çünkü toprak renk tonları yanısıra sönük renkler kullanmak havasız ve kasvetli görünebilir. Bunun yerine, aksan vurguları seçerken renk kombinasyonunu dikkate alın. Mavi veya turkuaz tonları çarpıcı bir zemin sağlayacak ve toprak rengi gerçekten patlayacak ve parlayacaktır.

Sonbahar ve Kış İçin Dekorasyon Renk Trendleri

Sıcak Bronz
Bir yemek veya oturma odasında bronz, çok gösterişli bir görsellik ve lüks hissi uyandırır. Ama dikkat çekici bir görünüm için bronz rengini deneyin. Bronz renk şeması konusunda endişeleriniz varsa, çağdaş desen kullanımı için zengin kahverengi tonları ile birleştirin.

1 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.