Tarih: 08 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Deniz Kabuklarıyla Dekoratif Süsler Oluşturma Fikirleri

Deniz Kabuklarıyla Dekoratif Süsler Oluşturma Fikirleri

Deniz Kabuklarıyla Dekoratif Süsler Oluşturma Fikirleri

Size yazın sıcaklığını denizi ve plajları hatırlatacak çok rahatlatıcı ve baktığınızda sizi kış zamanı her zaman tatildeki günlerinize götürecek her mevsimde, ilham kaynağı olacak. İlginç tarzda deniz kabuğundan oluşturulmuş dekorasyon fikirleri hazırladım. Yazın deniz kıyısında sahilde topladığınız yıldızlar ve deniz kestanelerinden ilgi çekici el sanatları üreterek dekorasyonlarınızda sergileyebilirsiniz.

Deniz Kabuklarından Dekoratif Süs Yapımı

Deniz kabukları ile dekore stilleri deniz kestanesinden neler üretebilirsiniz. Farklı kase ya da içine minik sevimli bitkiler ekebilirsiniz çok doğal görünüyor. Dekoratif Süsler bir abajur lamba ayağı, bir cam fanusun içinde minik çakıl taşlarıyla dekoratif görsellik,mumluk, rengarenk boyayarak farklı köşelerde kullanabilirsiniz. Bir çerçeve kenarını süsleyerek aile resminizi sergileyebilirsiniz. Aşağıda daha şaşırtıcı ve eğlenceli fikirlere bakın kendiniz için bir şey bulmak ve farklı fikirler edinmek için galerimizi inceleyin!

deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma deniz-kabugundan-sus-esyasi-yapma Deniz Kabuklarıyla Dekoratif Süsler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.