Tarih: 16 Eylül 2019 Konu Sayısı: 1489

Renkli İskandinav Stili Daire’nin ilham Verici Ayrıntıları

  • 11 Şubat 2017
  • 1.383 kez görüntülendi

Renkli İskandinav Stili Daire’nin ilham Verici Ayrıntıları

Renkli İskandinav Stili Daire’nin ilham Verici Ayrıntıları

Evinize renk katmanın yollarını mı arıyorsunuz? Bu renkli İskandinav daire, kendi alanınızı daha ferah ve benzersiz dekorasyon unsurlarıyla kalıcı dikkat çekici görünümler kazandıracak.

Aslında ülkemizde bu tarz dekorasyon stilleri yapıldığını ve uygulandığını pek rastlamasak ta, bana göre çok canlı ve dikkat çekici ferah bir dekorasyon stili aşağıda inceleyeceğiniz iskandinav tarzı dekore edilmiş dairenin renk düzeni kullanılan mobilyaların azlığı ve uyumlu olması çok modern görünümün yanı sıra daireye etkili ve göz alıcı görünümler kazandırıyor.

Daire Ölçüleri

Bu dört odalı daire, Göteborg’ta üç oda bir salon,büyük boyutlu bir oturma odası, mutfak ve banyodan oluşan 114-metrekareye sahip dairedir. Bina çok eski bir yapı ve baştan aşağı restore edilmiş 1908 yılında inşa edilen bina, soğuk İsveç kışında karşı dış sıva detayları, etkileyici bir tavan yüksekliği, orijinal döşeme, aynalı kapılar ve iskandinav evlerinin geleneksel şömine tasarımı bulunmaktadır. Her ne kadar bizim ülkemizde uygulanmayan bir dekorasyon stili olmasada İskandinav tarzı dekorasyon stillerinde kendi eviniz için çıkaracağınız bir dekorasyon tarzına rastlayabilirsiniz galerimize bir göz atın.

iskandinav daire dekorasyonlari 2iskandinav daire dekorasyonlari 3iskandinav daire dekorasyonlari 4iskandinav daire dekorasyonlari 5iskandinav daire dekorasyonlari 6iskandinav daire dekorasyonlari 7iskandinav daire dekorasyonlari 8iskandinav daire dekorasyonlari 9iskandinav daire dekorasyonlari 10iskandinav daire dekorasyonlari 11iskandinav daire dekorasyonlari 12iskandinav daire dekorasyonlari 13iskandinav daire dekorasyonlari 14iskandinav daire dekorasyonlari 15iskandinav daire dekorasyonlari 16iskandinav daire dekorasyonlari 17iskandinav daire dekorasyonlari 18iskandinav daire dekorasyonlari 19iskandinav daire dekorasyonlari 20iskandinav daire dekorasyonlariiskandinav daire dekorasyonlari 1

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.