Tarih: 15 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Sertex Koltuk Kumaş Desenleri Modelleri

Sertex Koltuk Kumaş Desenleri Modelleri

Serteks kumaş, mobilya döşeme sektöründe kumaş deri kalitesine ve yüzlerce kumaş,deri renk ve desenlerine sahiptir. Sürekli gelişerek her yıl kumaş ve deri serilerine yenilerini katmaktadır. Sertex Koltuk Kumaş Desenleri Modelleri Deri ve döşemelik kumaş modellerinin her biri birbirinden şık ve modern desenleriyle çok tercih ediliyor, birbirinden estetik görünüme sahip döşemelik kumaşlar.Farklı sektörlerde kullanımlarıyla karşımıza çıkıyor.Bu firmaların Sertex kumaş kullandığını biliyormusunuz. Renault Otomotiv ve Toyota Otomotiv‘in Sertex deri ve kumaşlarını kullanmakta, diğer karşımıza çıkan firmalar.İstikbal ,Bellona, Doğtaş, Merinos, İşbir Yatak, Mondi, Yataş,Tepe Home, Alfemo, Kelebek gibi firmalar sertex, kumaş ve deri ürünlerini kullanmakta.Sizin için en çok tercih edilen kumaş ve deri desenlerini inceledim.

Bazılarını sizin için seçtim.Eğer az diyorsanız sertex’in resmi sertex.com.tr sitesinden daha yüzlerce olan kumaş ve derilerini inceleyebilirsiniz. Koltuklarınızın kumaş ve derilerini değiştirmeyi düşünüyorsanız. Kumaş rengi ve deseni arayışı içindeyseniz. Buyurun inceleyin kararınızı verin.

Serteks Döşemelik Kumaş Renk Ve Desenleri

sreteks kumaş renkleri silinebilen kumaş koltuk kumaş desenlleri koltuk kumaş fiyatları

silenen koltuk kumaşı

Sertex Döşemelik Antilop Suet Renkleri

desenli koltuk kumaş katalogu

serteks koltuk deri

Sertex Döşemelik Deri Desen Ve Renkleri

suni deri renkleri

Sertex Döşemelik Deri Desen Ve Renkleri

döşemelik suni deri

Sertex Döşemelik Deri Desen Ve Renkleri

serteks kumaş serteks kumaş fiyatları

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. nurcan dedi ki:

  Koltuk kumaşlarımı değiştirmeyi düşünüyorum o kadar çok koltuk kumaş desen ve renk var ki neyi seçeceğimi şaşırdım. Serteks kumaş modellerinden beğendiğim var ama kararsızım

 2. sinan dedi ki:

  Koltuklarımın kumaşlarını değiştirmek istiyorum serteks kumaş fiyatları nedir acaba

 3. semanur dedi ki:

  Koltuk kumaşları güzelmiş bu yaz koltuklarımın kumaşını yenileyeceğim bir kaç beğendiğim kumaş deseni ve rengi var serteksin kumaşları kalite olarak nasıl silinebiliyor mu acaba

 4. Nalan dedi ki:

  Koltuk kumaşı araştırması yapıyorum Serteks silinebilen kumaşları olduğunu ve serteks kumaş kalitesini iyi olduğunu araştırmalarımdan öğrendim kumaşlarıda güzel duruyor. Sertek bayisinden bir kumaş beğeneceğim gibi geliyor.