Bizimle iletişime geçin

Dekorasyon Fikirleri

Sertex Koltuk Kumaş Desenleri Modelleri

Yayın Zamanı

Tarih

Serteks kumaş, mobilya döşeme sektöründe kumaş deri kalitesine ve yüzlerce kumaş,deri renk ve desenlerine sahiptir. Sürekli gelişerek her yıl kumaş ve deri serilerine yenilerini katmaktadır. Sertex Koltuk Kumaş Desenleri Modelleri Deri ve döşemelik kumaş modellerinin her biri birbirinden şık ve modern desenleriyle çok tercih ediliyor, birbirinden estetik görünüme sahip döşemelik kumaşlar.Farklı sektörlerde kullanımlarıyla karşımıza çıkıyor.Bu firmaların Sertex kumaş kullandığını biliyormusunuz. Renault Otomotiv ve Toyota Otomotiv‘in Sertex deri ve kumaşlarını kullanmakta, diğer karşımıza çıkan firmalar.İstikbal ,Bellona, Doğtaş, Merinos, İşbir Yatak, Mondi, Yataş,Tepe Home, Alfemo, Kelebek gibi firmalar sertex, kumaş ve deri ürünlerini kullanmakta.Sizin için en çok tercih edilen kumaş ve deri desenlerini inceledim.

Bazılarını sizin için seçtim.Eğer az diyorsanız sertex’in resmi sertex.com.tr sitesinden daha yüzlerce olan kumaş ve derilerini inceleyebilirsiniz. Koltuklarınızın kumaş ve derilerini değiştirmeyi düşünüyorsanız. Kumaş rengi ve deseni arayışı içindeyseniz. Buyurun inceleyin kararınızı verin.

Serteks Döşemelik Kumaş Renk Ve Desenleri

 

Bu Konular İlginizi Çeker Mi ? lettogrand-yatakbasi
5 Yorumlar

5 Comments

 1. sinan

  31/01/2016 at 10:38

  Koltuklarımın kumaşlarını değiştirmek istiyorum serteks kumaş fiyatları nedir acaba

 2. semanur

  01/02/2016 at 13:29

  Koltuk kumaşları güzelmiş bu yaz koltuklarımın kumaşını yenileyeceğim bir kaç beğendiğim kumaş deseni ve rengi var serteksin kumaşları kalite olarak nasıl silinebiliyor mu acaba

 3. Nalan

  15/02/2016 at 17:15

  Koltuk kumaşı araştırması yapıyorum Serteks silinebilen kumaşları olduğunu ve serteks kumaş kalitesini iyi olduğunu araştırmalarımdan öğrendim kumaşlarıda güzel duruyor. Sertek bayisinden bir kumaş beğeneceğim gibi geliyor.

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koltuk Dekorasyonları

Facebook’ta Beğen

Mutfak Dekorasyonları

Popüler Konular