Tarih: 07 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Modern Ve Kullanışlı Yeni Dekorasyon Modelleri

Modern Ve Kullanışlı Yeni Dekorasyon Modelleri

Evinizi baştan aşağıya dekorasyon yapmak yaşam tarzınızı değiştirmek istiyorsunuz. Dekorasyon fikirlerine ihtiyacınız mı var. Size ilham kaynağı olacak fikirler mi? arıyorsunuz.Sizinle mutfak,oturma odası,yatak odası, misafir odasından,banyoya kadar bir evin dekorasyon sitilini ve fikirlerini inceleyelim.

siyah-modern-anketre-mutfak

Gümüş rengi ankestre buzdolabı ve fırınları geniş siyah mutfak tezgahı ile modern bir ankestre mutfak dekoru

cam-masali-yemek-odasi

Karşısında bulunan mutfak , yemek odası , açık plan alanı içinde geniş ve sade görünüyor . Fransız kapılar odanın havasına farklılık katmış, sıcak yaz aylarında açılabilir . Çok karmaşık  değil sade ve hoş, değişik tek koltuk modeline kırmızı renk siçilmiş aksesuarlarla odanın odanın dekoru bitirilmiş.

sade-beyaz-berjer-koltuk

Nötr renkler ve bol ışık alan Fransız pencereleri, oturma odası için iyi planlanmış, yatıştırıcı ve rahat bir alan . Büyük bir üç boyutlu çizgiler taşıyan halı modeli, ahşap parkeler ve sarı tonlu çizgili yastık ve beyaz tonlu berjer tipi koltuk modeliyle sade ama bir o kadarda modern çizgiler taşıyan oturma odası modeli.

yatak-odasi-makyaj-masasi

Yatak odasında bulunan kadınsı güzelliği ortaya çıkarmak için planlanan makyaj masası

genis-yatakli-yatak-odasi

Sadece bir duvara uygulanmış yaprak modelli duvar kağıdı zemine açık renkli halı uygulaması yapılmış ve geniş bir yatak modeli kullanılmış.

modern-kuvetli-banyo-modeli

Duvara montalanan büyük bir ayna saten sarı renkli perdeler duvara uygulanan sarı yaldızlı duvar kağıdıyla renkleri kombinelenmiş büyük bir küvet modeli ve kiraz rengi lavoba altına yapılan oval dolapla banyo dizaynı yaratılmış.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.