DekorasyonBilgisi Hoş Geldiniz

Muhteşem Doğal Ahşap Ev Tasarımları

Muhteşem Doğal Ahşap Ev Tasarımları

Bir düşünsenize düşünmesi bile keyif veriyor insana emekli olmuşsunuz ve güzel doğanın ve bahçenin içinde sevimli ahşap bir evde yaşıyorsunuz doğa güzel yaşam alanınız doğal ahşaptan yapılmış bir ev emekli hayatınızı sakin ve huzurlu bir şekilde yaşıyorsunuz. Bu hayali gerçek yapabilirsiniz. Şimdiler bu ağaç ve prefabrik evleri yapan bir çok firma var. Hemde arazinizin üstüne çok kısa zamanda gelip konduru veriyorlar, öyle çokta korkutacak düşündüğünüz gibi uçuk fiyatlarda değil, hazırladığımız bu konuda size ahşap ev modelleri hakkında fikirler vermek istedik. Muhteşem Doğal Ahşap Ev Tasarımları ahşabın doğallığını size yaşatacak çok şık tasarımlardan oluşuyor modern ahşap ve ağaç evler şirin görünümleri doğayla baş başa ahşap ve ağaç dağ evleri hoşunuza gidecek buyrun inceleyin…

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Tülin dedi ki:

    Bu evleri sizmi yapıyorsunuz yoksa kütüktenmi yapılıyor?Bide bu resimdeki ev tahminen kaça mal oluyor bana bilgi verirsseniz sevinirim Tşkler..

    1. admin dedi ki:

      Biz fikir amaçlı yayınlıyoruz. Ahşap ev üreten bir çok firma bulunmakta bu örnekler yurt dışından alınmıştır. Türkiyede ahşap ev üretimi yapan firma araştırması yaparak fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yaz