Mekanlarınıza Desenlerle Canlılık Katmak

Mekanlarınıza Desenlerle Canlılık Katmak

Mekanlarınıza canlı desenler, iç dekorasyonlarında çok yaygındır. Farklı desen tarzları bir oda daha, taze, romantik ve davetkar görünümler kazandırır. Ama o kadar çok desen uygulama şekilleri varki örneğin duvarlarınıza uygulayabileceğiniz desenli duvar kağıtları koltuk ve kırlent kumaş seçimlerindeki kumaş desenleri gibi. Mekanlarınız mükemmel canlı görünecek. Genellikle, bir yatak odası ya da bir oturma odasına uygulanabilir, desen seçimleri zevke bağlıdır.

Duvar Kağıtları

Duvar kağıtları odalar için görselliği arttıracak desenlendirmenin kolay bir yoludur desen seçimleri. Kalabalık ve karmaşık desenler odanız küçük ise daha küçük görünmesine sebep olabilir dikkatli bir şekilde çok karmaşık olmayan desenli duvar kağıt seçimi tercih edilmelidir.

Kumaşlar

Döşemelik koltuk kumaşlarının, tek renkli olması desenli duvarlarınıza karşı harika görünür . çizgili gibi diğer daha az desenler Çiçek desenleri ile kombine edilebilir. Koltuğunuzun üstündeki bebek pudrası maskesi kırlentlerin kombine edilmesi ile birlikte oda dekoruna ayrıntı ve derinlik katacaktır.

mekanlariniza-desenlerle-canlilik-katmak mekanlariniza-desenlerle-canlilik-katmak mekanlariniza-desenlerle-canlilik-katmak mekanlariniza-desenlerle-canlilik-katmak mekanlariniza-desenlerle-canlilik-katmak mekanlariniza-desenlerle-canlilik-katmak mekanlariniza-desenlerle-canlilik-katmak