Tarih: 01 Ekim 2020 Konu Sayısı: 1406

Evinizin Dekorasyonunu Değiştirecek İp Uçları

Evinizin Dekorasyonunu Değiştirecek İp Uçları

Evinizin Dekorasyonunu Değiştirecek İp Uçları Her ev sahibi periyodik aralıklarda evlerini yaşam alanlarına enerji verebilecek yeni bir görünüm kazandırmak için dekorasyonlarını yenilemeyi düşünür. Ne yazık ki, hele birde A dan Z ye mobilya ve diğer dekorasyon işlerine girildiğinde masraflı ve uzun zaman alıcı olabilir. Evinizi bir bütçeyle dekorasyonunu yenileyecek bazı uygun maliyetli ipuçları hazırladık.

Evinizin Dekorasyonunu Değiştirecek İp Uçları

Evin Girişine Konsol Ekleme

Evinizin ruh halini yenilemek için evinizin girişine evinizin dekorasyonuna uyumlu göz alıcı bir konsol eklemeyi düşünün . Doğru bir konsol modeli seçerek evinize gelen misafirleriniz büyülenecekler. Bütçenize uygun ahşap konsol satın alın.

Evinizin Dekorasyonunu Değiştirecek İp Uçları

Evinizi Yeşillendirin

Evinizin görünümünü değiştirmenin en uygun maliyetli yollarından biri, çeşitli büyük veya küçük saksılarda sevimli bitkiler eklemektir. Bunları dışarıda, kapının yanında, koridorda ve oturma odasındaki stratejik noktalara koyabilirsiniz. Çalışmalar, bitkilerin ruh halinizi ve yaratıcılığınızı geliştirdiğini, stresi azalttığını, toksinlerin havasını temizlediğini ve oksijeni artırdığını ve üretkenliği tetiklediği söylenmektedir.

Evinizin Dekorasyonunu Değiştirecek İp Uçları

Duvarlarınızı Süsleyin

Duvarlara farklı dekoratif süslemeler yaparak evinizin görünümünü arttırmanın birkaç yolu vardır. Tüm duvarlarınızı ilginç bir renkle boyayabilir, bir vurgu duvar seçerek dikkat çekici boyamak bir alanı dikkat çekici görünmesini sağlar veya duvarlarınızı benzersiz desenli duvar kağıtları ile dekore edebilirsiniz. Alternatif olarak, evinizde güzel sanat eserleri için çok şık duvar raf sistemleri yapabilirsiniz.

6 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.