Koltuk Döşemelik Kumaş Desenleri

0 Paylaşımlar

Koltuk Döşemelik Kumaş Desenleri Yaşadığınız mekanların koltuklarına, renk ve desen veren onlara yepyeni karakterler kazandıran Bross Kumaşçılık, renklerin ve desenlerin oluşturduğu cazibe koltuklarınıza hayat veriyor. Ruby kırmızısı damask kumaşlardan, floral desenlere, yalın ve dinlendirici avangart modellerden, kaygısız bir özgürlüğe taşıyan modern tasarımlara değin tercih edilen koleksiyonlar ve çarpıcı modeller.

Koltuk Kumaşları

Romantizm katılmış gizemli ve cesur renkleriyle hayalini kurduğunuz coşkuyu yaşıyor, pırıltılı aksesuarlar ve klasik yorumlarla tarihin ve görkemli dönemlerin ihtişamlı atmosferini yakalıyorsunuz. Ortamın ana teması haline gelen göz alıcı bir asalet ve güzellik sunan Bross Kumaş, açık renkli ve dokulu kumaşlarla doğadaki çeşitliliği yansıtıyor. Farklı tarz ve modellerdeki bazı koltuk döşemelik kumaş serileri resimli,karikatürlü,gazete baskılı,tay tüyü,inoks gibi kumaşlar,Mekana haraketlilik getirmek için çok sayıda modern stile sahip tasarım ve klasik desen seçeneği sunan Bross Kumaş, dokunulduğunda ayrıcalığı hissedilen bir konfora sahip. Bu hisseleri yaşamaya varmısınız işte sizin için Bross kumaşçılığın kumaş desenlerinde bazıları. Diğer modelleri Bross Kumaşçılığın maskodaki showroom’unda inceleyebilirsiniz.

koltuk kumaşları koltuk kumaş renkleri londıra desenli koltuk kumaşı gazete desenli koltuk kumaşı desenli koltuk kumaşları kırmızı desenli koltuk kumaşı desenli kumaşlar çiçek desenli koltuk kumaşları

marrinmoro koltuk kumaşı karışık yazılı koltuk kumaşı eyfer kule resimli koltuk kumaşı

0 Paylaşımlar