Tarih: 22 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Filli Boya 2012 Renk Katoloğları

Filli Boya 2012 Renk Katoloğları

Mekanlarınıza; havadar, hafif ve ferahlatıcı bir biçimde etki edecek olan naturel renk konsepti, doğa ile anlamlı bir bağın kurulduğu renklerle kendini gösteriyor. Yeşilin ve mavinin farklı yoğunluktaki nüansları bej ve kahve renkleriyle kombine edilebilmetedir. Bu renk serisinden Mint rengi bu atmosfere ferah ve yeniliklere açık bir özellik katıyor. Şeffaf biçimsel dil ve yüksek tasarım arzusu “Filli Boya Naturel Serisi” dünyasını tanımlamaktadır.

Filli Boya Sentez Serisi Renkleri

filli-boya-naturel-renkleri-2012

Sentez serisi renk konsepti, aynı geçmişe sahip ağaçların köklerinden doğan kiremit kırmızısı renkli meyveler ile bejin çeşitli tonları karakterize ediyor. “Sentez renkleri”, modern ile rustik tarihi nazik bir şekilde bir araya getirerek sizi zamansız mekanlarda yolculuğa çıkarıyor. Modern biçim dünyası, geçmişten etkileşim ve farklı malzeme seçimi, bu konsepte kendine özgü bir karakter kazandırıyor.

filli-boya-sentez-renkleri

Filli Boya Masalsı Renk Serisi

Bu zarif ışıklarla bezenmiş, mistik renkler dünyası, ağırlıklı olarak pastel renklerine ilaveten gül kırmızısı ve açık lila sayesinde masalsı, doğaüstü bir dünyayı canlandırıyor. Bu dünya kişiye manevi bir sükunet veriyor. Pastel tonların hakim olduğu, ipek yumuşaklığındaki yüzeyler, sizi masalsı bir dünyanın içine çekiyor.

filli-boya-masalsi-renkleri

Filli Boya Sradışı Renk Serisi

Canlı, iletişime açık ve rengârenk bir atmosfer yaratmanız için. Sarının birçok tonu, turkuaz, mercan kırmızısı ve grinin farklı nüansları gibi güçlü renk geçişleri mekana hâkim bir duruş sergiliyor. Bu konsept sıra dışı biçim, renk ve malzeme kombinasyonları ile kendine has, son derece kişisel bir dünya oluşturuyor. Özellikle postmodern yaşam tarzının çok renkliliğinden sıkılanlara “Sıradışı renk serisi”, konsepti retro bir dünya sunuyor.

filli-boya-siradisi-renkleri

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.