Tarih: 16 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1495

Modern Dekoratif Duvar Nişleri Ve Süsleme Modelleri

Modern Dekoratif Duvar Nişleri Ve Süsleme Modelleri

Modern Dekoratif Duvar Nişleri Ve Süsleme Modelleri

Duvar dekorasyonlarında etkili görsel bir dekorasyon stili olan niş modelleri, duvarlarınız için ilgi çekici size ilham verecek örnekleri sizler için bir araya topladım. Modern dekoratif duvar nişleri ve süsleme modelleri evinizin duvarlarında küçük ama etkili alanlar oluşturmak istiyorsanız dekorasyonların şimdilerde popülerliği ve yükselen trendi modern niş örneklerine galerimizden mutlaka göz atın.
Duvar süsleme dekorasyonları arasında hem işlevselliği hem de görselliği bakımınından önemli bir yere sahip olan nişlerin duvar içine yapılan oyuklarla dekoratif eşyalarınızı sergilemenize yarayan niş tasarımları, duvarlarınıza ve ortama modern dekoratif görünüm katmak için değişik bir stil. Kullanıldığı alanlar son yıllarda giderek yaygınlaştı. Daha çok tarihi yapı ve mekan ve mimarilerde karşımıza çıkan nişler artık, ev, restoran ve ofis dekorasyonlarının da vazgeçilmez bir dekorasyon stili haline geldi.

duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri duvar-nis-modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Asiye dedi ki:

    Duvar içine yapılan bu raf sistemine niş deniyor herhalde bende evim için bu tarz duvar içine raf sistemi düşünüyorum fakat bu tür duvar raf sistemini kim yapıyor yardımcı olabilirmisiniz.