Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı

dış mekan duvar süsleme bitkileri

Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar için canlı, dikey duvar yeşillik peysajları bahçe, duvarları veya ev içinde bitkilerin monte edildiği, dikey duvar panoları bahçe ev duvarlarında tasarımın son trendi olan ve açık havada veya ev içinde oksijen kaynağı getirmek için mükemmel bir yoldur.

Duvar peysaj bitkileri

Canlı duvar bitkileri sadece güzel ve harika görünümün yanı sıra, evinizin içine bahar havası ve hava kalitesi arttırmak farklı bir dekore stili olmakla beraber uygulanması yapılan duvarları süslüyor ve dikkat çekici olmasını sağlıyor. NASA’YA göre, bitki toksinleri filtre ve hava kalitesini artırmak. Karbondioksit dönüm yanı sıra, canlı bitkiler de kumaşlar, ev koku ürünleri, kilim, Sigara Ve Plastik tarafından yayılan zararlı gazları VOC, formaldehit ve benzen, şeylerin emildiğini açıklıyor. Bu bitkiler uzun süreli kalıcı çok fazla sulama ve güneş gerektirmeden uzun zaman canlı yaşayabiliyor.

Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı 1 Duvarlar İçin Dikey Yeşillik Peysajı

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir