Tarih: 07 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

İpek Mobilya Renkli Köşe Koltuk Modelleri

İpek Mobilya Renkli Köşe Koltuk Modelleri

İpek Mobilya Renkli Köşe Koltuk Modelleri Köşe takımları modellerinde rahatlık ön planda tutularak tasarlanmış günlük yorgunluğunuz uzanarak atacağınız ve tv keyfinizi yatarak çıkaracağınız uzanma kısmı ile rahat bir oturum sunmaktadır.

İpek Mobilya Renkli Köşe Koltuk Modelleri değişik renk kumaş ve deri kombinasyonları köşe koltuk modellerine modern bir görünüm kazandırmış. Ürünlerde kol ve alt kasada kullanılan deri ve kumaş şeritler ürüne zengin bir görünüm vermiş. Köşe koltuk modellerinde sırttan makas sistemli kullanılarak yatak olması önemli bir fonksiyonellik katmış ve alt kasalarda kullanmadığınız eşyalarınızı depolamanız için geniş bir sandık mekanizması kullanılmış, İpek mobilya‘nın çok renkli ve ilgi çekici kumaşlar ile tasarladığı yeni köşe koltuk modellerini galerimizden inceleyin. Yaşam alanınıza düşündüğünüz bir köşe modeline rastlayabilirsiniz.

ipek köşe koltuk mürdüm renk köşe koltuk köşe koltuklar mavi köşe takımı kahve beyaz köşe koltuk kahve renkli köşe koltuk kahve beyaz koltuk mürdüm beyaz köşe koltuk kahve krem köşe koltuk

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.