Tarih: 17 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1477

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri

  • 8 Kasım 2018
  • 2.353 kez görüntülendi

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri

Doğanın güzelliğinden esinlenen rustik banyo fikirleri, banyolar genellikle çok davetkar veya rahat değildir, en azından bir oturma odası veya yatak odası gibi özelliğe sahip olması gereken alanlarda değildir. Rustik banyo çok farklı şekillerde büyüleyici olabilir. Aşağıdaki örneklerin bu tarzdaki gizemlerin bazılarını açığa çıkarabileceğini ve hatta belki de bir sonraki banyo modeliniz için seçmenize size ilham vereceğini umuyoruz.

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 1Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 2

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 3

Rustik banyo dekorasyonunda diğer harika bir seçenek olan ahşap var. Amaç, banyonun rustik görünmesini sağlamaksa, malzemenin doğal güzelliğini benzersiz bir şekilde vurgulayan doğal ahşap tezgah düşünün.

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 4 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 5

Hem taş hem ahşap, rustik banyolarda kullanmak için harika malzemelerdir ve ikisini de isterseniz birini veya diğerini seçmek zorunda değilsiniz. Aslında, harika bir uyum sağlar. Duvarlar için taş ve mobilya için ahşap kullanabilirsiniz.

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 6 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 7 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 8 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 9

Rustik bir dekorasyonda genellikle renk kahverengiyle ilişkilidir , kısmen ve genellikle çok fazla ahşap içerir. Biraz karıştırıp, net ve temiz bir kontrast için bazı tonları bej ve biraz beyaz ekleyebilirsiniz.

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 10 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 11 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 12

Aydınlatma, istenen ruh halini ayarlamak veya bir iç tasarımın temel unsurlarını vurgulamak için önemlidir. LED ışık şeritleri, taş duvarların güzelliğini vurgulayarak banyoda rahat bir ortam yaratır.

Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 13 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 14 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 15 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 16 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 17 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 18 Doğanın Güzelliğinden Esinlenen Rustik Banyo Fikirleri 19

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.