Tarih: 10 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Değişik Yer Minder Modelleri

Değişik Yer Minder Modelleri

Değişik Yer Minder Modelleri

Evlerinizde yer minderi kullanmayı seviyorsanız değişik modellerde yer minderlerini sizin için araştırdık, Aslında yerde oturmak ayaklarını uzatarak dinlenme tv seyretme kitap okuma bana göre en güzel aktivitelerden benimde evimde yaptırdığım yer minderin de oturmak en büyük keyif aldığım şey, özelliklede soğuk karlı günlerde kalerüferin önüne atarak keyifle sıcacık tv keyfi en büyük haz aldığım duygulardan sizde benim gibi düşünüyorsanız. Mekanlarınıza dekoratif renkli köşeler yaratın. Aşağıda hazırladığımız ilginç Yer Minder Modelleri evinize hem dekoratif görünüm hemde ilginç dikkat çekici bölümler oluşturabilirsiniz. Taşa benzer ilginç görünümdeki farklı değişik tasarımlarıyla beğeneceğiniz yer minder modellerinden fikirler edinin.

Yer Minderi Nasıl Yaptıra Bilirsiniz?

İlk önce yaptıracağınız yer minderinin ebatını ne büyüklükte olacağını evinizin hangi bölümünde kullanacağınızı belirleyin. Çevrenizde bulunan bir koltuk tamir atölyesine yaptıracağınız yer minderinin ölçüsünü verin kaç metre kumaş gideceğini ve içine istediğiniz dolgu malzemesi ve dikim maliyetini öğrenin daha sonra evinizin dekorasyonuna uyan diğer ev tekstil ürünlerinizle kombine sağlayacak kumaşı alın ve anlaştığınız koltuk atölyesine kumaşınızı verin ve teslim alacağınız zamanı öğrenin hepsi bu kadar..

yer minderi yer minderi yapımı yer minderi modelleri taş şeklinde yer minderi kare yer minderi değişik yer minderi modelleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.