Tarih: 10 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Az Maliyetli Dekorasyon Fikirleri

Az Maliyetli Dekorasyon Fikirleri

Az Maliyetli Dekorasyon Fikirleri ev dekorasyonu kadınların en çok ilgi duydukları konudur. Kadınların ev dekorasyonu ve yaşam alanlarını güzelleştirmek büyük ilgi çekmek ruhsal yapılarında vardır.Insanların bütçelerine göre evlerini güzelleştirmeleri bu çağda zor olmakta. Ama dekorasyonu akıllı seçimler ve akıllı fikirler ile bütçenize uygun hale getirebilirsiniz.
zengin dekorasyon stilleri oluşturmak bir lüks değildir, orta çaplı kaynaklara sahip insanlar da modern tarzlar içeren evin dekorasyon keyfini çıkarabilirler. Bütçenizin elverdiğince yaşam alanlarınıza modern stiller oluşturmak için yararlı olacak bazı ucuz ip uçları vermek istiyorum. Ucuz ama modern ev dekor fikirleri aşağıda buyrun okuyun.

Renkler ile oynayın
Boyama işlemi çok pahalı olmayan fakat yaşam alanlarını farklı boyutlara taşıyan en büyük etkendir, modern bir ev görünümü yakalamak için dekor fikiridir . Düşük fiyatlarla evinize canlılık kazandırabilirsiniz. Farklı renklerle duvarlarınızın renk düzenini değiştirerek modern ve taze bir görünüm verebilirsiniz dramatik moda sonuçlar elde edebilirsiniz.

Perdeler
Perdeler modern bir ev dekorasyonu için hayati önem taşımaktadır. Perdeleri değiştirmek pahalı olabilir, ama perde değişikliği evin bütün görünümünü değiştirebilir. Fakat değiştirmedende eski perdelerinize farklı aksesuarlarla değişik görünümler kazandırabilirsiniz.
Saat ve duvar tabloları
Saat ve duvar tabloları akıllı bir seçim olacaktır. Duvarların görünümünü değiştirebilirsiniz. Saatler ve duvar tabloları ve perde renkleri tamamlayıcı olmalıdır.

Koltuk Görünümü Değiştirmek
Eskimiş koltuklarınızın yüzlerini değiştirmek maliyetli olabilir. Fakat seri sonu döşemelik kumaş satan kumaşçılardan cüzi fiyatlarla alacağınız kumaş ile koltuğunuzun üzerine dekoratif şallar ve yastıklar yaparak eskimiş koltuğunuzun görünümüne ve oda görünümüne renklilik katabilirsiniz…

ucuz-dekorasyon-modelleri ucuz-dekorasyon-sirlari ucuz-dekorasyon

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.