Bizimle iletişime geçin

Dekorasyon Fikirleri

Kilim Mobilya Yatak Modelleri

Yayın Zamanı

Tarih

Kilim Mobilya Yatak Modelleri

Kilim mobilya’nın yeni ürünü olan uyku konsepti olan yatak modellerini araştırdık, bir birinden farklı özellikler taşıyan Kilim mobilya yatak modellerini ve özelliklerini inceleyelim.

kilim mobilya yatak modelleri

KİLİM MOBİLYA SOFT-TOUCH YATAK MODELİ  “Soft-Touch Paket Yay” adlandırılan Türkiye’de sadece UYQ markasının kullandığı yeni bir yay teknolojisi ile üretilen bir yatak modeli. Bu Soft-Touch teknolojisi sayesinde vücudun her noktası desteklenmektedir. Soft-Touch; yatağın yüzeyinde örme, yumuşak dokulu kumaş kullanılmış. Anti-Bakteriyel özelliği sayesinde hijyenik ve anti-alerjiktir. Gün boyunca vücudumuzda biriken statik elektriğin, gece rahat uyumanızı engellememesi için yatak yüzeyinde, statik elektriği absorbe edecek özel finishing işlemli kumaşı bulunmaktadır.

kilim-Bamboo-Pedli-Yatak-Kahve

KİLİM MOBİLYA BAMBOO YATAK MODELİ:  Bamboo; yüzeyinde kullanılan “bambu” lifinden üretilen kumaş kullanılan yatak modelinde. Bambu lifi sayesinde bakterilerin barınması ve çoğalması engeller. Gün boyunca vücudumuzda biriken statik elektriğin, gece rahat uyumanızı engellememesi için yatak yüzeyinde, statik elektriği absorbe edecek bamboo lifleri bulunmaktadır. Yıkanabilir ped özelliğine sahiptir. Bambu lifinin doğal bir lif olması sebebiyle hijyenik ve anti-alerjiktir. Şık, örme kumaşı kapitoneli ve fermuarlıdır. Spacer; üç boyutlu kumaş bordürde kullanılarak yatağın hava almasını sağlayan özelliği bulunmakta.

kilim-mobilya-Visco-Lavender-Yatak

KİLİM MOBİLYA VISCO LAVENDER YATAK MODELİ :  Visco Lavender Yatak modelinde; özel finishing işlemi yapılan lavanta kokulu örme kumaş kullanılmış. Yatağın her iki yüzeyinde kullanılan, fermuarlar Visco süngerden oluşan ped, vücudun anatomik yapısına uygun, sağlıklı ve konforlu UYQ formunu sağlamaktadır. Bonel yay sistemi, yüksek yoğunluklu yay içi dolgu süngerleri ve havuzlama sistemi ile yatağı destekleyici süngerlerle çevrelenerek uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sağlamaktadır. Yatağın bir yüzeyinde full ortopedik olmasını sağlayan extra kalın dolgu süngeri, diğer yüzeyinde ise yumuşak UYQ sağlayan daha soft sünger kullanılarak, yatakta çift kullanım yüzeyi sağlamaktadır.

kilim-relax-pedli-yatak

KİLİM MOBİLYA RELAX PEDLİ YATAK: Yüksek Bonel Yay Sistemi ile üretilmiş, Yatağın Ömrünü Uzatan Yüksek Yoğunluklu Yayiçi Dolgu Süngerleri, Yatağın üzerindeki ağırlığı yay sistemine eşit dağıtan sert keçe, Yatağın rahatlığını bir üst sınıfa çıkaran çift taraflı termowat keçe, Yatak Karkasını Sağlamlaştıran 4 Yanını Saran Yüksek Yoğunluklu Sünger, Yatağın Pedli Tarafını Eronomik Ve Yumuşak Yapan Extra Pedaltı Süngeri, Toplanmayı Ve Boncuklanmayı Önleyen Kilim UYQ Serisi Kapitone Deseni ile görsel görünüm katılmış.

kilim-resort-full-ortopedik-yatak
KİLİM MOBİLYA RESORT FULL ORTOPEDİK YATAK:

Advertisement
1 Yorum

1 Yorum

  1. Recep

    27/02/2016 at 05:18

    Eski yatak odamın yatağını değiştirmeyi düşünüyorum bir çok firmanın yatak modellerini araştırdım beğendiklerim var Kilim mobilyanın yatak modelleri hoşuma gitti yumuşak ve rahat bir yatak arıyorum yatak bence çok önemli rahat olması ve dinç kalkmak için yatak rahat olmalı

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daire Dekorasyonları

Yaşam Alanlarınızı Canlı Renklerle Güzelleştirin

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Yaşam Alanlarınızı Canlı Renklerle Güzelleştirin

Yaşam alanlarınızı canlı renklerle daha güzel görünümlere kavuşturun renkler dekorasyonun görselliğini arttıran en önemli etkenlerindendir. Şimdilerde dekorasyon stilleri renklerle daha şık ve dikkat çekici görünüyor. Eski alışılmış renkler dekorasyonlarda daha canlı renklere yerini bırakıyor. Canlı renklere örnek verecek olursan en çok tercih edilen renk tonları, fuşya,sarı,yeşil,turuncu,pembe,mor ve lila gibi bir çok renk tonları dekorasyonlarda kullanılmaktadır.


Renkli Koridor Kapıları

Koridorlarınıza açılan kapılarınızı çok canlı renklerle boyamaya nedersiniz? Sizde aşağıdaki görsellerden esinlenerek evinizin koridorlarına açılan kapılarının renga renk olmasının nasıl duracağını hayal edin.


Oturma Odalarında Canlı Renk Kullanımları

Oturma odalarınızda canlı renk kullanımı nasıl olur. Renkleri nasıl kullanacaksınız.Canlı renkleri koltuk üzerinideki kırlentlerde veya farklı aksesuarlarınızda canlı renk tonlarını ortama dikkat çekicilik katması adına kullanabilirsiniz. Aşıdaki görsellerden oturma odanızda renk kombinasyon fikirlerinden esinlenin…

Okumaya devam et

Aydınlatma

İlginç Dekoratif Salon Avize Modelleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

İlginç Dekoratif Salon Avize Modelleri

Yaşam alanlarının aydınlatma aksesuarlarından olan avizeler, her alana farklı kullanım tarzlarıyla yaşam alanlarımızı aydınlatırlar, bu konumuzda dekoratif görünümleriyle salon ve misafir odanıza aydınlatmanın yanı sıra görünümleriyle dikkat çekecek modern,dekoratif,vintage,ilgi çekici salon avize modellerini sizin için araştırdık. Şimdilerde metal ve led ışıklı avize tarzlarının çok popüler olduğunu söyleyebiliriz. Farklı tasarım modelleri ilginç geometrik ve simetrik görünümleri salonlarınıza ve misafir odanıza ilgi çekicilik katacak, avize modelinizde bir yenilik arıyorsanız. Metal aksanlı salon avize modellerine hazırladığımız galeriden göz atın.

 

Okumaya devam et

Dekorasyon Fikirleri

Saten Yatak Örtüsü Modelleri Renkleri

Yayın Zamanı

Tarih

Yazan

Saten Yatak Örtüsü Modelleri Renkleri

Yatak odalarının görselliğini arttıran en önemli tekstil ürünlerinden olan yatak örtüleri farklı kumaş yapıları ve desenleriyle yataklarınızın görünümüne şıklık getirdiği gibi yatak odanızında havasını değiştirmekte Bu konumuzda sizin için hanımların bildiği bir marka olan Madame Coco’nun farklı dokunuş hissi veren dikkat çeken nakış işlemeleriyle Matte Saten yatak örtülerini sizin için araştırdık.

Renk renk desenleriyle yatak odalarınızda sadeliğin ve tarzın görsel ambiyansını yaratacak. Evinizin havasını değiştirecek nude renklerde çok amaçlı örtüler tam size göre! Yatak örtülerinin dokuma ve örme seçenekleriyle ister nostaljik bir tarz yaratın isterseniz kadife ve dantelli yatak örtüleriyle kendinizi şımartın.Renkli bir yatak odası istiyorsanız Madame Coco’nun renkli yatak örtülerinden birini seçmekle başlayın. Hazırladığımız galeriden Madame Coco’nun saten yatak örtüsü modellerini inceleyin.

Okumaya devam et

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Advertisement

Popüler Konular