Tarih: 19 Eylül 2020 Konu Sayısı: 1404

Kilim Mobilya Yatak Modelleri

Kilim Mobilya Yatak Modelleri

Kilim Mobilya Yatak Modelleri Kilim mobilya’nın yeni ürünü olan uyku konsepti olan yatak modellerini araştırdık, bir birinden farklı özellikler taşıyan Kilim mobilya yatak modellerini ve özelliklerini inceleyelim.

kilim mobilya yatak modelleri

KİLİM MOBİLYA SOFT-TOUCH YATAK MODELİ 

“Soft-Touch Paket Yay” adlandırılan Türkiye’de sadece UYQ markasının kullandığı yeni bir yay teknolojisi ile üretilen bir yatak modeli. Bu Soft-Touch teknolojisi sayesinde vücudun her noktası desteklenmektedir. Soft-Touch; yatağın yüzeyinde örme, yumuşak dokulu kumaş kullanılmış. Anti-Bakteriyel özelliği sayesinde hijyenik ve anti-alerjiktir. Gün boyunca vücudumuzda biriken statik elektriğin, gece rahat uyumanızı engellememesi için yatak yüzeyinde, statik elektriği absorbe edecek özel finishing işlemli kumaşı bulunmaktadır.

kilim-Bamboo-Pedli-Yatak-Kahve

KİLİM MOBİLYA BAMBOO YATAK MODELİ 

Bamboo; yüzeyinde kullanılan “bambu” lifinden üretilen kumaş kullanılan yatak modelinde. Bambu lifi sayesinde bakterilerin barınması ve çoğalması engeller. Gün boyunca vücudumuzda biriken statik elektriğin, gece rahat uyumanızı engellememesi için yatak yüzeyinde, statik elektriği absorbe edecek bamboo lifleri bulunmaktadır. Yıkanabilir ped özelliğine sahiptir. Bambu lifinin doğal bir lif olması sebebiyle hijyenik ve anti-alerjiktir. Şık, örme kumaşı kapitoneli ve fermuarlıdır. Spacer; üç boyutlu kumaş bordürde kullanılarak yatağın hava almasını sağlayan özelliği bulunmakta.

kilim-mobilya-Visco-Lavender-Yatak

KİLİM MOBİLYA VISCO LAVENDER YATAK MODELİ

Visco Lavender Yatak modelinde; özel finishing işlemi yapılan lavanta kokulu örme kumaş kullanılmış. Yatağın her iki yüzeyinde kullanılan, fermuarlar Visco süngerden oluşan ped, vücudun anatomik yapısına uygun, sağlıklı ve konforlu UYQ formunu sağlamaktadır. Bonel yay sistemi, yüksek yoğunluklu yay içi dolgu süngerleri ve havuzlama sistemi ile yatağı destekleyici süngerlerle çevrelenerek uzun ömürlü ve sağlıklı kullanım sağlamaktadır. Yatağın bir yüzeyinde full ortopedik olmasını sağlayan extra kalın dolgu süngeri, diğer yüzeyinde ise yumuşak UYQ sağlayan daha soft sünger kullanılarak, yatakta çift kullanım yüzeyi sağlamaktadır.

kilim-relax-pedli-yatak

KİLİM MOBİLYA RELAX PEDLİ YATAK

Yüksek Bonel Yay Sistemi ile üretilmiş, Yatağın Ömrünü Uzatan Yüksek Yoğunluklu Yayiçi Dolgu Süngerleri, Yatağın üzerindeki ağırlığı yay sistemine eşit dağıtan sert keçe, Yatağın rahatlığını bir üst sınıfa çıkaran çift taraflı termowat keçe, Yatak Karkasını Sağlamlaştıran 4 Yanını Saran Yüksek Yoğunluklu Sünger, Yatağın Pedli Tarafını Eronomik Ve Yumuşak Yapan Extra Pedaltı Süngeri, Toplanmayı Ve Boncuklanmayı Önleyen Kilim UYQ Serisi Kapitone Deseni ile görsel görünüm katılmış.

kilim-resort-full-ortopedik-yatak

KİLİM MOBİLYA RESORT FULL ORTOPEDİK YATAK

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Recep dedi ki:

    Eski yatak odamın yatağını değiştirmeyi düşünüyorum bir çok firmanın yatak modellerini araştırdım beğendiklerim var Kilim mobilyanın yatak modelleri hoşuma gitti yumuşak ve rahat bir yatak arıyorum yatak bence çok önemli rahat olması ve dinç kalkmak için yatak rahat olmalı