Tarih: 18 Kasım 2019 Konu Sayısı: 1500

Banyo Halı Paspas Modelleri

Banyo Halı Paspas Modelleri

Banyo Halı Paspas Modelleri

Banyolar paspassız çok sade ve görsel olmuyor. Nasıl ki bir evin görsel güzelliğini arttıran perde ve halı ise, banyoları da gösteren kuşkusuz ki banyo paspasları dır. İşlevselliğinin yanında estetiklik ve şık görüntü açısından en çok dikkat ettiğimiz ürünlerin başında geliyor, banyo paspasları. Genellikle görmeye alıştığımız pembe,mavi tonlarının yerini artık farklı renklerde ve farklı desenlerde üretilen banyo paspas modelleri alıyor.

Banyolarınızı banyo paspaslarıyla süsleyerek farklı modellerle farklı görüntüler yakalayabilirsiniz. Kirlendiği zaman istediğiniz sıklıkta yıkanabilmektedir. Banyo halı ve paspaslarda kullanılan malzeme polyamid elyaftır.İnsan sağlığı için zararlı bir madde içermez ve ıslanması durumunda şekillerinde deformasyonlar olmaz.

Polyamid elyafın en iyi özelliği bakteri oluşumunu engeller. Banyo halıları tek tek olarakta satılmakta ayrıca 3 ‘lü modellerde de bulunmaktadır. Bunlar tek paspas klozet ayağına ve klozet kapağına olarak set halinde satılmaktadır. Renk ve model seçimi oldukça fazladır bu seçim sizlere ait banyonuzun büyüklüğüne ve fayans renglerine göre seçmelisiniz.

El örgü beceriniz varsa seviyorsanız neden olmasın, banyonuzun paspaslarını da örgü ya da dantellerden renk renk iplerden, saçaklı iplerden ördüğünüz örgülerden kendiniz tasarlıyabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.