Bizimle iletişime geçin

Dekorasyon Fikirleri

Oturma Odası Dekorasyonları

Yayın Zamanı

Tarih

Oturma Odası Dekorasyonları

Çoğumuz için oturma odası evlerimizin kalbi gibidir. Bu, tüm aileler için birbirleri ile zaman geçirme ve dinlenme yeridir. Birçok aile içinde oturma odası aynı zamanda eğlence merkezleri sayılabilir. Oturma Odası Dekorasyonları oturma odanızın görünümünü iyileştirmeyi düşünüyorsanız zaten dekorasyon ipuçları için internet’te aramaya başlamışsınız demektir. İnternette dekorasyon ürünleri konusunda çok iyi fikirler bulmak mümkün birkaç önemli konuyu göz önünde bulundurmalısınız: Oturma odamı nasıl kullanabilirim? Bu soru niçin önemlidir?

Oturma odanızın fonksiyonel kullanımı oda görünümünü,şekillendirmek için kullandığımız dekorasyon bileşenlerine dikkat etmek gerekir. Oturma odalarınız, “misafirleriniz için dikkat merkezi dir” Gelen misafirleriniz  için şık ve görsel dekore edilmesi doğru odak noktası olmasını sağlar.

oturma-odasi-dekorasyonlari

Bu oturma odası dekorasyonunda yavru ağzı duvar boyası kullanılmış koltuklar kapalı koltuk modeliyle duvar ve yerdeki halıyı tamamlayan kumaş rengi seçilmiş koltuk kırlentleri ile perdelerin kumaşı aynı kullanılarak şık ve modern bir kombinasyon yakalanmış iki köşeye konan siyah boy abajur ışıklandırmasıyla odanın görsel güzelliğine daha farklı bir hava katmış.

oturma-odasi-dekorasyonlari

Şeker pembesi yemek odasının yanına konan krem renkli düz  kumaş tonuyla birbirini tamamlayan yemek odası ve koltuk takımı çiçek desenli kırlentleriyle sehpa üzerine serilen çiçekli örtüyle kombinasyon tamamlanmış

oturma-odasi-dekorasyonlarioturma-odasi-dekorasyonlari oturma-odasi-dekorasyonlari oturma-odasi-dekorasyonlari

oturma-odasi-dekorasyonlari

Bu odadaki kombinasyona dikkat edin beyaz duvar rengiyle beyaz koltuk takımları odaya ferah bir hava katmış duvar ünitesiyle zemindeki parkenin renk dokusu birbirini tamamlamış ortaya konan yeşil camlı sehpa üstüne konan yeşil yapraklı çiçeklerle odanın ambiansı tamamlanmış

oturma-odasi-dekorasyonlari

Bu Konular İlginizi Çeker Mi ? lettogrand-yatakbasi
Yorum yapmak için tıklayın

Konuya Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koltuk Dekorasyonları

Mutfak Dekorasyonları

Popüler Konular