Tarih: 22 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1480

Yatak Odası Modelleri

  • 27 Haziran 2014
  • 1.082 kez görüntülendi

Yatak Odası Modelleri

Yatak Odası Modelleri

Bu Yatak Odasında takımına özgü ceviz gövde rengi uygulanmış, orta kapaklarında kullanılan siyah camlar, kromaj efektli fitiller ile süslenmiş, üst raf ünitesi olan komodinleri ve takımın modernlik algısını arttıran desenli figür uygulaması ilk bakışta dikkat çeken ana unsurlar arasında. Tuvalet masası aynasının yüksek ve diğer takım aynalarından farklı oluşu aynanın aynı zamanda tuvalet masasına montajından sonra boy aynası olarak ta kullanılabilmesine olanak sağlamaktadır.

monza-ytk-odasi-2 dorya-yatak-odasi

Bu Yatak odasının en önemli özelliği Doğal Kaplamalı ve ahşap dokulu bir yatak odası olmasıdır. Takımda kullanılan figür desenler ve krom kulplar takımın tamamlayıcı diğer unsurlardır. Takımda kullanılan renkler ise oldukça modern ve kullanışlı yapıdadır. Gardırop üzerinde kullanılan aydınlatmalar ve Gardırop kapakları üzerinde kullanılan boy aynaları ile takımın fonksiyonelliği desteklenmiştir. Karyola başucunda kullanılan deri döşeme ise yatak odasına görsel bir güzellik katmıştır.

moon-yatak-1

Yatak Odasının öne çıkan genel özellikleri arasında, üründe kullanılan kaplamanın oldukça farklı oluşu ve bu tarz modern bir takımın birçok ünitesinde uygulanan iç bükey klapa uygulamaları yer almaktadır. Takıma ayrı bir görünüm ve estetik kazandıran uzun kulp uygulamaları, dört çekmeceli şifonyer uygulaması, gardırop içlerinde yapılan yerleşim planı gibi farklılıkları da takımın özellikleri arasındadır.

Yatak Odasında Armut ve Wenge olmak üzere iki renk konbinasyonu uygulanmış.

nova-ytk-odasi1

Yatak odası Modelleri Bellonanın Sitesinden alınmıştır.

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.