Tarih: 25 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1480

Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri

  • 17 Ocak 2019
  • 905 kez görüntülendi

Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri

Küçük Daire Dekorasyonu

Küçük bir apartman dairesinde küçük bir yatak odasını ve diğer odaları tasarlamaya çalışırken ilk yapılması gereken şeylerden biri mobilyaları incelemektir. Evinizi dekore etmeye gelirsek, yatak odası, mutfak, banyo ve oturma alanı mutlaka modüler ve fonksiyonel mobilyalar kullanmalısınız. Küçük bir alanda yaşadığınız için, sadece bir koltuk ve bir masa isteyebilirsiniz.

Mobilya Fikirleri

Küçük dairelerde yaşamak asılında zor gibi görünse de, karı koca olarak çekirdek bir aile iseniz ve kiracı iseniz gelirinizin büyük daireye göre daha ucuz olacağını ve büyük daire kirasından artan geliri diğer ihtiyaçlarınız için kullanma imkanı sağlayacağını unutmayın. Diğer hedefler için tasarruf etmektir. Kira uygun olacağı gibi kışın ısınma masraflarıda büyük daireye göre daha hesaplı olacaktır. Küçük dairede yaşamak, fazladan mobilya satın almaktan tasarruf etmenize ve sahip olduğunuz toplam eşya miktarını azaltmanıza yardımcı olabilir.

Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 1 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 2 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 3 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 4 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 5 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 6 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 7 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 8 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 9 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 10 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 11 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 12 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 13 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 14 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 15 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 16 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 17 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 18 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 19 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 20 Küçük Daire Dekorasyonu Ve Mobilya Fikirleri 21

86 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.