Tarih: 17 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1477

Kış Aylarına Özel Dekorasyon Fikirleri

  • 23 Ekim 2017
  • 216 kez görüntülendi

Kış Aylarına Özel Dekorasyon Fikirleri

Kış Aylarına Özel Dekorasyon Fikirleri

Ev dekorunu mevsimlere göre değişir. Kış, aylarının varlığını hissettirmeye başladığında, evinizi sıcak ve rahat hissettirmenin zamanı geldi. Ne bekliyorsun Hoş kış tarzı. Yumuşak ve kabarık kumaşları sakladığınız yerlerden çıkarmanın zamanı geldi. Kış ayları için evinizi yeniden dekore etmeye başlayın.

Kış Aylarına Özel Dekorasyon Fikirleri 1

Kışın her şey rahat. Dışarıda soğuk ve yağışlı olduğunda,evinizin sıcak ve rahat olmasını istiyorsanız, yumuşak kumaşları, kabarık battaniyeleri ve ağır perdeleri dolapların dışına çıkarın ve bunları evinizdeki havayı değiştirmek için kullanın. Yatak odalarına ve yaşam alanlarına sıcaklık ve konfor katmak için yastık ve minderler kullanın.

Kış Aylarına Özel Dekorasyon Fikirleri 2

Evin her alanına kilim,yolluk ve halılar ekleyin. Soğuk zeminlerde yürümek hoş değil ve halılar ve kilimler, çok daha davetkar ve sıcak bir ev hissi yaratacaktır.

Kış Aylarına Özel Dekorasyon Fikirleri 3

Odaları süslemek için ahşap, taş, çiçekler, yapraklar ve çam kozalakları gibi doğal elementleri kullanın. Hepsini bir grup halinde alıp onları bir sepet içine koyun veya yemek masası için güzel bir merkez oluşturmak için dalları kullanın.

Kış Aylarına Özel Dekorasyon Fikirleri 4

Çam kozalakları, yapraklar, ağaç dalları ve diğer her türlü şeyi süsleyip şeffaf cam kaplara yerleştirin. Küçük şeyler için vazolar veya mumlarınızı içinde yakmak için kavanozları kullanabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.