Tarih: 17 Haziran 2019 Konu Sayısı: 1470

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri

  • 21 Eylül 2012
  • 2.508 kez görüntülendi

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri

Elbise Giyinme odası genelde yatak odasından ayrı farklı uygun bir odaya giyinme dolapları oluşturularak dizayn edilir. Küçük dairelerde giyinme odası dizayn etmek zor olsada genelde büyük ve çok odalı evlerde böyle bir giyinme odası dizaynı tercih edilmektedir. Giyinme odalarınızı dekorasyonunu oluştururken alanı oldukça iyi kullanmanız gerekmektedir. Giyinme dolaplarını seçerken raf ve çekmece sayısının fazla olması ihtiyaca göre artan giysilerin depolanmasında ve saklanması açısında yeterli olması sağlanabilir.

Genellikle açık tonlarda dolap tercih etmenizde fayda var. Özellikle dolabınızın bir kapağında boy aynasının olması giyinirken üst düzeltme ve kendinize çeki düzen vermek için çok iyi olacaktır. Açık kapaksız giyinme dolapları modern görünse de kullanım kolaylığı açısından pek tercih etmeyiniz. Çünkü dolap içleri her zaman düzenli olmayabilir. Bu yüzden kapalı dolap kapakları bu dağınıklığı görünmemesini sağlayacaktır. Kapalı dolapları tercih etmiyorsanız açık raf sistemiyle modern bir oda oluşturabilirsiniz.

Bu dolapların en iyi yanı istediğiniz her şeyi hemen bulabilirsiniz. Giyim dolapları sadece kıyafetleriniz için değil ayakkabı, çanta hatta takılarınız içinde gerekli raf ve çekmece sistemleri barındırmalıdır. Giyinme odası için seçtiğiniz oda alanı darsa sürgülü kapılar sizin için daha uygun olabilir. Evinizin küçük bir çatı katı varsa bunu giyinme odası olarakta kullabilirsiniz. Giyinme odanızda doğru tercihler yapmanız için ışıklandırmasına da özen göstermelisiniz. Karanlık olmayan aydınlık odada giyim detaylarını daha iyi farkede bilirsiniz şık giyinmeyi başarabilirsiniz.

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri 1 Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri 2 Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri 3 Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri 4
Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri 5 Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri 6

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.