Tarih: 17 Haziran 2019 Konu Sayısı: 32

Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri

  • 9 Haziran 2013
  • 3.208 kez görüntülendi

Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri

Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri

Dinarsu Çakıl serisi renkli ve desenli halı modellerini bir araya topladık, Çakıl serisi halılar metrekarede 750.000 ilme ucu sıklığında, dokunmuş 13 mm hav yüksekliğinde, 8 ana renkte, yün tuşeli, %100 akrilik ve parlak ipliklerle, kabartmalı olarak dokunmuş, çakıl serisi halıların geometrik desenleri yaşam alanlarınızın zeminlerine ilgi çekici ve modernlik getirecek tasarım modelleri içeriyor.

İlginizi çekecek desenleri ve renkleri bulunan Dinarsu halı çakıl serisi diğer mobilyalarınızla rahatlıkla kombine edebileceğiniz. Desen ve renklerden oluşuyor. Halı desen ve renk araştırmanıza yardımcı olacak Dinarsu çalık serisi halı modellerini buyrun görelim.

Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 1 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 2 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 3 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 4 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 5 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 6 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 7 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 8 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 9 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 10 Dinarsu Çakıl Serisi Halı Desenleri 11

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.