Çizgili Duvar Kağıdı Modelleri Ve Renkleri

Çizgili Duvar Kağıdı Modelleri Ve Renkleri

Çizgili Duvar Kağıdı Modelleri Ve RenkleriDuvar kaplamalarında canlı bir trend olan duvar kağıtları sezonun en sıcak tonları, temiz çizgiler içinde odalarınıza canlılık ve ilgi çekicilik katacaktır. Odalara genelinde dikey olarak yerleştirilmiş, çizgili duvar kağıtları, evinize yükseklik hissi katacaktır.

Aşağıdaki çizgili duvar kağıdı koleksiyonunda siyah, beyaz, gri,sarı ve sıcak pembe renkleri mevcut, mor ve yeşil palet, ya da kalın, ince çizgili karışımlar bulunmaktadır. Bu duvar kağıtlarını yaşam alanlarınızın her bölümünde düşünebilirsiniz. Banyo,yatak odası,oturma odası, hol ve girişlerinize uygulayabilirsiniz. Daha şık bir kombinasyon yakalamak isterseniz. Bazı moda kontrast renkler eklemek için aynı renk düzeni içinde farklı bir model çizgili duvar kağıtları kullanabilirsiniz. Farklı fikirler edinmek için uygulanmış duvar kağıdı görsellerini inceleyiniz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Atilla dedi ki:

    Çizgili duvar kağıtları duvar boyasına göre evin gerçekten görünümünü değiştiriyor.Geçen sene duvar boyası yerine evimi duvar kağıdı yaptırdım. Gerçekten evin havasını değiştirdim. Özellikle düz duvar kağıtlarının olduğu ve duvarın bir bölümünü yaptığınızda daha dekoratif görünüyor.

0 Paylaş
Paylaş
Tweet
Pin