Yeni Tasarım Dekoratif Sarkıt Avize Modelleri

Yeni Tasarım Dekoratif Sarkıt Avize Modelleri
Sarkıt Avize Modelleri

Benim evim için en iyi sarkıt avize hangi model ve nasıl bir tarz olmalıdır.Evinizin aydınlatma dekorasyonunda sarkıt avize modeli düşünüyorsanız ilk önce evinizin genel tarzını ve dekorasyon stilini düşünün benzer ya da tamamlayıcı renkleri seçmek veya odaya ilginç bir kontrast sağlayacak sarkıt avizeler düşünün odanın büyüklüğüne göre seçimler yapın oda büyük gösterişli odaya küçük kalmayacak modelleri tercih etmeye çalışın.

Dekoratif Sarkıt Avize Modelleri

Büyük odalar için tek lambalı sarkıt avize seçimi yapmayın bir kaç ampüllü olmalı tek ampüllü sarkıt avize ile odanın yeterli aydınlatılmasını sağlayamazsınız. Küçük odalar için tek lambalı sarkıt avize modeli odanın aydınlatılmasında yeterli olacaktır. Tavanlarınızı alçak ise avizenin 30 santim alt mesafen yukarıda olması gerekmektedir. Masalar için, sarkıt lamba yüzeyden yaklaşık 16 santim yukarıda olaması çalışma yüzeyine yakın ışık getirmek için ideal olacaktır. Yaşam alanlarınız için farklı sarkıt avize modeli istiyorsanız sizin için yeni 2016 tasarım sarkıt avize modellerini araştırdık. Aynı modelleri veya benzerlerini bir çok avizecide veya yapı marketlerin aydınlatma standlarında bulabilirsiniz.

Avize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleriAvize modelleri