Tarih: 19 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1478

Yatak Örtüsüyle Odanıza Tarz Yaratın

  • 2 Ağustos 2011
  • 1.152 kez görüntülendi

Yatak Örtüsüyle Odanıza Tarz Yaratın

Yatak Örtüsüyle Odanıza Tarz Yaratın

Küçük bütçelerle modern görünümü ve lüksü yakalamak mümkündür.Dekorasyon söz konusu olduğunda yatak odanızı küçük farklı değişiklerle daha konforlu oda görünümlerine sahip olabilirsiniz.
Yatak odamda basit bir yatak ve metal bir somya sahibiyim diye üzülüyorsanız.Yatak odasının odak noktası yatak olduğunu unutmayın.Yatağınızı biraz yükseltin daha gösterişli bir hava katacaksınız.Yatağın altında oluşan boşluğuda fazla eşyalarınızı depolama olarak kullanabilirsiniz.
Yatak Örtüsü: Yatağınızın üzerine örteceğiniz modern ve şık görünümlü bir yatak örtüsü ile lüks bir yatak görünümü sağlayacaksınız.Kabarık yatak örtüsü modeli yatak görünümüne dahada zenginlik katar.Yatak örtüsü alırken makinede yıkanabilir olma özelliğini arayın temizlik yönünden size kolaylık sağlayacağını unutmayın.
Yatağınızın üzerinde bol yastık kullanın yatak örtüleriyle iki adet yastık verilmekte farklı yastıklar ekleyecekseniz, yatak örtünüzün renkleriyle birbiriyle tamamlayıcı renkler olmasına özen gösterin.
Nevresim Takımı: Yatak odanızda konfor ve modernlik hissini size yaşatacak en önemli unsurlardan biride nevresim takımlarıdır.Saten ve parlak nevresim takımı ile ipeksi bir hava yaşatacaktır. Satenin görünümü odanıza farklı havaya büründürecektir.
Size ilham verecek farklı yatak örtüsü modellerini incelemeniz için sunuyorum.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.