Tarih: 20 Eylül 2020 Konu Sayısı: 1405

Yatak Odası Ev Tekstilinin Önemli Bir Parçası:Pike Nasıl Seçilir?

Yatak Odası Ev Tekstilinin Önemli Bir Parçası:Pike Nasıl Seçilir?

Yatak Odası Ev Tekstilinin Önemli Bir Parçası:Pike Nasıl Seçilir? Yatak odası günün sonunda yorgunluğunuzu attığınız evinizin kişisel yaşam alanıdır. Buranın dekorasyonu huzurlu bir uyku ve ertesi güne dinç uyanmak için tasarlanır. Verimli uyku; rahat bir yatağın yanı sıra enerjinizi dengeleyen çevresel birkaç düzenlemeyle mümkün. Ev tekstil ürünleri yatak odalarında bu dengeyi oluşturacak parçalardan biri. Pike, nevresim, tek kişilik battaniye, çift kişilik battaniye, yatak örtüleri konforlu bir uykunun ve iyi bir dekorasyonun önemli unsurları arasında yer alır. Yataş Bedding’in çeşitli renk ve desenlerde tasarladığı mevsim geçişlerinde kullanım kolaylığı sağlayan pikeleri, dekorasyonunuzun dikkat çeken bir parçası haline getirebilirsiniz. Peki pike seçerken nelere dikkat edilmeli, odanızın dekorasyonu ile uyum sağlaması için nasıl bir yöntem izlemelisiniz, gelin göz gezdirelim.

Pikelerin Kullanım Amaçları ve Yataş Bedding Rahatlığı

Dört mevsimin yaşandığı bir coğrafyada yaşıyoruz. Kıyafetlerinizin yanı sıra ev tekstilinde de mevsimlere göre değişikliklere gidiyorsunuzdur. Battaniye, yorgan gibi kalın ve sıcak tutan malzemelerden oluşan ürünler kışın kullanıma uygun. Yaz gelince bunlardan hiçbirini kullanamaz, dolaplara bazalara kaldırmak durumunda kalırsınız. Pike ise tam böyle bir zamanda yerlerinden çıkarılır, yaz dahil bahar mevsimlerinde en çok kullanılan ev tekstil ürünüdür. Yataş Bedding yılların verdiği tecrübeyle özel tasarımları nefes alan kumaşlarla birleştiren bir marka. Pamuklu ve dokuma kumaş yapısı konforlu bir uyku deneyimi yaşatır. Kendi yatak odalarınızda kullandığınız gibi misafirleriniz için de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Pike alırken yeni evliler ise daha çok uzun ömürlü yıkandıkça yıpranmayan desenleri ve dokusuyla dingin bir enerji ararlar. Takım uyumunu ve kaliteyi en iyi yansıtan Yataş Bedding ayrıca zamansız tasarımları ile ilgi çekici.

Pike Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yılın neredeyse üç mevsimi elinizin altında olması gereken pikelerin kalitesi, kumaş yapısı ve dokusu uzun ömürlü olmasının da nedeni oluyor. Bu noktada nefes alan, sağlıklı kullanım rahatlığı sunan pamuklu kumaşlar tercih edebilirsiniz. Daha çok açık renklerden yana seçimler yaparsanız yumuşak doku görsel olarak da sizi saracaktır. Yataş Bedding pamuklu kumaş yapısına ve sık dokuma kalitesine önem veren bir marka. Çok uzun yıllar kullanıp renkleri ve dokusuna zarar gelmesini istemiyorsanız en iyi tercih Yataş Bedding olacaktır. Pike fiyatları baz alınarak değil kalite göz önüne alınarak tekstil ürünleri almaya çalışmalısınız. Pamuk seviyesi düşürülmüş ürünler hem nefes almayan kalitesiz ürünlerdir hem de uyku problemi ortaya çıkarır. Dikkat edilmesi gereken konulardan biri de odanızın dekorasyon stiline uygun olması. Pike ve yatak örtüleri dekorasyon stilinizle nasıl bütünlük sağlar?

Yatak Odası Dekorasyonunda Pike Uyumu

Yatak Odası dekorasyonun en önemli unsurlarından biri de tekstil ürünleridir. Odanın genel stil tasarımına uygun yatak tekstili seçimi yapılmalıdır. Modern, çağdaş, klasik ya da geleneksel… Odada hangi dekorasyon stili hakimse yatak tekstiline ait çizgiler de genel havaya uyum sağlamalıdır. Bu yüzden desen ve çizgileri çok çeşitli, skalası geniş olan Yataş Bedding seçiminizi kolaylaştıracak tarzlarda ürün yelpazesine sahip. Pike seçiminizde renk ve desen çeşitliliği kendi stilinizi rahatça bulmanıza yardımcı olur. Yataş Bedding’in karo desenli pikeleri eklektik yatak odalarınızda huzur veren renkleriyle tam bir uyum sağlayacaktır. Tek kişilik pike ya da ihtiyaca göre çift kişilik olanlarını alabilirsiniz. Geleneksel dantel motiflerden vazgeçemeyenler için Yataş Bedding çeyiz setleri üretmeye devam ediyor. Romantik tonlarda zarafetle zenginleşen bir uyum yakalayacağınız tekstil ürünlerine de ulaşmanız mümkün. Dingin bir enerji istiyorsanız çiçek desenli pike takımları odanızın baharı yansıtan havasıyla bütünleşecektir. Geleneksel dantel motiflerinden modern ve zamansız çizgi desenlere kadar çeşitli tasarımları aynı anda bir arada bulmak isterseniz Yataş Bedding’e uğramayı unutmayın.

Pike Nasıl Seçilir
Pike Nasıl Seçilir
Yataş Bedding pike renkleri
1 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.