Tarih: 16 Eylül 2019 Konu Sayısı: 1489

Yatak Odası Duvarlarına Dekoratif Görünüm Kazandırma

  • 7 Kasım 2016
  • 402 kez görüntülendi

Yatak Odası Duvarlarına Dekoratif Görünüm Kazandırma

Yatak Odası Duvarlarına Dekoratif Görünüm Kazandırma

Yatak odası duvar dekorasyonunda duvar kağıdı kullanımı genelde yatak başlığının bulunduğu duvarda kullanıldığı gibi odanın tamamında’da duvar kağıdı kullanılmaktadır.

Yatak Odası Duvarlarına Dekoratif Görünüm Kazandırma Yatak odasının en dikkat çekici merkezi yatak olduğu için, odak noktası olarak yatak ve yatağın arkasındaki duvarın duvar kağıdı yapılması yatak odasının dekorasyonuna farklı görsellik katacaktır.Yatak odası duvarları renkli olabilir ama fazla canlı ve göz alıcı olmaması daha uygun olur. Çünkü yatak odası dinlenme odası olduğu için dinlendirici renkler ve duvar kağıtları seçilmelidir.

Fazla canlı ve renkli olması odanın dinlendirici özelliğini kaybetmesine neden olabilir. Yatak odasının dinlendirici bir ambians oluşturulması için yatak odasının tüm duvarları değil sadece bir duvarı dikkat çekicilik katmak karmaşık görselliği önleyecektir. Tabi ki bu şekilde illa ki tek duvar diye kendinizi sınırlandırmak zorunda değilsiniz. Size göre tarzınıza ve kafanızdaki dekorasyona göre odada duvar kağıdına daha uygun bir köşe varsa bu kısmı da duvar kağıdı ile kaplayabilirsiniz.

Yatak odasında kullanılan duvar renkleri tüm yatak odası dekorasyonunda ön plandadır. Seçilen eşyaların, aksesuarların, halının nevresim takımların tamamı yatak odası duvar rengi ile uyumlu ve kombineli seçilmelidir.

klasik yatak odasi renk secimlerikoyu renk yatak odasi dekorasyon 650x365lacivert yatak odasi dekorasyonuyatak basucu duvar dekoruyatak odasi cicekli duvar kagidi modelleri 650x367yatak odasi dekorasyon renkleriyatak odasi duvar dekorasyon 588x400yatak odasi duvar kagit secimleriyatak odasi kabartma duvar kagityatak odasi renk secimleri 604x400yatak odasi yatak arkasi uc boyutlu tas kaplamayatak odasi duvar renk ve kagitleri

 

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.