DekorasyonBilgisi Hoş Geldiniz

Yatak Odası Duvar Süslemeleri

Yaşam alanlarınızda sadece yemek ve oturma odası duvarlarını çeşitli aksesurlarla süsleyeceksiniz diye bir dekorasyon uygulaması yok yatak odalarınız içinde farklı duvar süslemeleri ile odaya renk ve neşe katıcı özellikler ekleyebilirsiniz. Yatak odanızda modern dekorasyon stili daha fazla ise, yatağın üstüne çağdaş dekoratif bir resim asabilirsiniz. Yatağın başucuna ilgiyi ve dikkati çekmenizi sağlar, ya da etkili bir çözüm için vinil duvar stickerları  kullanın.

Şimdi yatak odalarınıza farklı duvar süsleri ve aksesuarlar ile yatak odalarınıza değişik renkli dekorasyon stil örneklerini aşağıda inceleyelim.

romantik-yatak-odasi-duvar-suslemeleri

Yatak başucuna gerçekten bir etki yaratmak için ideal bir fırsat sağlacak; yatak üstüne yastık, ya da bir klasik lüks ve romantik bir görünüm için dökümlü kumaş ile havai bir duvar süslemesi yaratabilirsiniz.

luxury-bedrrom-design

rustik-yatak-odasi-duvar-dekorasyonu

teal-white-tv-entertainment duvar-panel-suslemesi

 

Son yıllarda, yatak odası duvarına monte edilen televizyonlar, DVD oynatıcılar ve oyun konsolları yatak odası duvarlarında farklı dekorasyon stilleri yaratılmaya başladı;

yatak-odasi-duvar-susleme-onerileri yatak-odasi-duvar-susleme-ornekleri yatak-odasi-duvar-susleme-ornekleri1 yatak-odasi-duvar-tablosu

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz