Tarih: 10 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Yaşamsal Alanları Dekore İp uçları

Yaşamsal Alanları Dekore İp uçları

Yaşamsal Alanları Dekore İp uçları

Günlük yaşamın büyük bölümünü geçirdiğiniz odalarınızı dekore etmeye başlamadan önce bazı soruların cevaplarını toplayarak dekorasyona başlamalısınız.

1-Odayı kim kullanıyor.Siz veya aile bireyleriyle birliktemi kullanacaksınız.

2- Odanızı nasıl kullanıyorsunuz? Sizi sakinleştirecek bir odamı istiyorsunuz. Rahat ve konforlu modern bir odamı istiyorsunuz veya son sistem fonksiyonel bir odamı?

2-Odalarınızın şuanki dekore tarzı nasıl? modern mi,klasik tarz mı? Düşündüğünüz dekor size uygun mu? Hangi dekore tarzından hoşlanıyorsunuz? ilk önce devamlı kullandığınız oturma odasında ne tür dekorasyonlar yapacağınızı düşünün.

örneğin kaç koltuk,kaç kanepe olacak ortada sehpa kullanmak istiyormusunuz.Yoksa sadece yan sehpalar mı kullancaksınız.

Dekorasyon için neler yapmalısınız.

Odanızın  dağınık görünmesinden hoşlanmıyorsanız.Sadece gerekli olan mobilyalar edinmeye çalışın elinizdeki mobilyaları listeleyin.Bu liste sayesinde fazla mobilyalardan kurtulabilir.Eksik olanları temin edebilirsiniz.Elinizdeki mobilyalarıda revizyondan geçirerek kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızın ölçüleri ve şekilleri odanızın planını çıkararak odanızı doğru düzenlediğinize dikkat edin.

Dışarıyı seyretmek istiyorsanız cam önlerine berjerler yerleştirin cam önüne kanepe koyarak dış seyri kapamayın ve ışığı kesmeyin.

Odanızdaki belli bir noktayı ilgi çekici hale getirin

Oturma odalarında en dikkat çeken bölüm televizyon ünitesinin olduğu bölümdür.Çekiciliği dahada arttırmak için fotoğraflarla ve çeşitli aksesuarlarla çekiciliği arttırın.Farklı bölümlere dikkati çekmek istiyorsanız.Fotoğrafları farklı duvara asın veya tablolar kullanın…

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.