Tarih: 09 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri

Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri

Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri

Rustik dekorasyon yaşam alanlarınıza doğa unsurlarını yansıtmak, antik ve modern tasarımı bir araya getirmektedir. Rustik tarzı ile iç dekorasyon bir çok Avrupa evlerde kullanılır. Ama şimdi, pek çok ülkede ev tasarımı için iç dekorasyon olarak kullanılmakta. Bazıları için de modern iç tarzı sıkıcı hale getirebilir.Yaşam alanlarınıza rustik dekorasyon stilleri

İşte evinizin iç dekorasyonda rustik tarzı iç izlenimini güçlendiren bazı temel unsurlar şunlardır:

1., merdiven, kapı ve pencerelere istenilen rustik nüans vermek için bazı ip uçları verelim.

2. Evinizin önüne ahşap kaplı bir sundurma, kapı ve yol erişimine dekorasyona Rustik Stil vermek için, rengarenk çiçeklerle dolu bahçe olabilir. Dekoratif unsur olarak doğal kaya malzemeden bir vazo da koyabilirsiniz.

3. Rustik Stil ile mutfak görünümünü güzelleştirmek için, koyu renk bir ahşap masa kullanmayı tercih edebilirsiniz. Masanın üzerine yapay meyve dolu bir sepet ve çiçekler koyabilirsiniz. Ayrıca, mutfak zeminini güzelleştirmek için bir halı da koydu.

4. Oturma odasına rustik stiller eklemek, koyu renk ahşap mobilyalar seçebilirsiniz. Kristal eşyalarınızı sergilemek ve odak noktası yaratmak için en ideal odadır. Çok daha dikkat çekicilik yakalamak için ahşap bir çerçeveli bir aile resmini odak noktası olacak bir yere asabilirsiniz.

5.. Banyoda Rustik Stil, bazı öğelere renk kombinasyonu ile daha rustik bir tema oluşturabilirsiniz. Yeşil, kahverengi, beyaz seçimi banyonuzu daha canlı ve diri görünür yapacaktır.

Mekanlarınıza rustik dekorasyon stilleri eklemeniz ve rustik dekorasyon fikirleri almanız için aşağıdaki resimleri inceleyerek farklı rustik dekorasyon fikirleri alabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri Yaşam Alanlarınıza Rustik Dekorasyon Stilleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.