Vitra 2013 Banyo Dekorasyon Ürünleri

Vitra banyo lavabo ve dolap modelleri

Banyonuz için düşündüğünüz dekorasyon nedir ilk önce buna karar vermelisiniz.

Banyonuzun dekorasyonuna başlamadan önce bir plan yapmalısınız. Tamamen yepyeni bir dekorasyon mu, yoksa bazı küçük değişiklikler mi arıyorsunuz? Yoksa dünyaca ünlü bir tasarımcının günümüzün modern trendlerini yansıtan çizgileri mi?

Karolarınızın doku, renk ve boyutuna karar verirken daha fazla seçenek mi? Yarınları düşünen, çevreye duyarlı, kaynaklara saygılı, su ve enerji tasarrufu konusunda son derece titiz ürünler mi?

Kireç tutmayan duş sistemleri, kendi kendini temizleyen perlatörler, yumuşacık bir hareketle sessizce ve yavaşça kapanan dolap çekmeceleri… Nasıl bir banyo hayal ederseniz edin, temiz ve ferah bir banyo için neye ihtiyacınız olursa olsun, VitrA banyo koleksiyon larında bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Dinamik bir tasarım ekibi ve dünyaca ünlü isimler, aradığınız tüm çözümleri ve yenilikleri bir araya getirmek için çalışan VitrA markası Banyo deneyimini bir bütün olarak ele alan ve daha da keyifli hale getirmeyi hedefleyen benzersiz anlayışıyla VitrA, size çok sayıda seçenek sunuyor.

Şimdi hayal gücünüzü serbest bırakın ve galerimizdeki Vitra’nın modern etkileyici 2013 banyo dekorasyon ürünlerinden fikir edinmeye başlayın…