Tarih: 19 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri

Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri

Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri

‘Vintage tarzı ev dekorasyonu nedir’ Vintage’nin en basit anlatım şekli eski yada antika mobilyaların tekrardan değerlendirilerek yenilenerek ev dekorasyonunda kullanılması olarak tanımlanabilir.Bu sene Vintage tarzı giyimde olduğu gibi dekorasyon’lardada ön plana çıktı. Koltuk ve perdelerde eski tarz kumaşlarla,eski objelerle,eski kitaplıklar, görkemli avizeler vintage tarzı oluşturmak için en büyük unsurla arasında yer alıyor. Vintage tarzı ev dekore etmek sanıldığı kadar kolay değil.Yenilenmesi kolay mobilyalar ve aksesuarlarla bu tarzı yapabilirsiniz. Doğru parçaları bir araya getirerek vintage etkisi yaratabilmek mümkün. Farklı bölümlerde vintage dekorasyon stilleri kullanılarak oluşturulmuş vintage dekorasyon fikirlerine galerimizden göz atalım.

Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri Vintage Tarzı Ev Dekorasyon Stilleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Sarah dedi ki:

    Vintage tarzı ev dekorasyonları eskiden çok moda olsada şimdilerde yeni nesil hep modern tarzlara yöneliyor. Eski tarzları sevenler için güzel vintage dekorasyon fikirleri vermişsiniz teşekkür ederim.