DekorasyonBilgisi Hoş Geldiniz

Turkuaz renkle oda renk kombinasyonları

Turkuaz çok güzel bir renk . iç mekanları daha ilginç ve parlak gösteriyor. Turkuaz dekorasyonlarda sık sık kullanılan mavimsi yeşil tonudur. Turkuaz , pembe, sarı, yeşil mor, siyah ve beyaz dışında pek çok renk ile uyum sağlar.

 Ev Dekorasyonunda Turkuaz Vurgular

Turkuaz renkle beyaz veya nötr renklerle odalarınıza modernlik ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda, parlak sarı ve pembe renklerle’de uygulanabilir. Cam ve porselen vazolar, turkuaz , sarı, turuncu ve beyaz kombinasyonu özellikle muhteşem görünüyor . Dekorasyona göz alıcı bir görünüm eklemek için turkuazı, mobilya, yastık, lamba ve vazo aksesuarlarla kullanın

Turkuaz Renk Stili Eklemek

Turkuaz renk seçenekleri mekanlarınıza büyülü atmosfer katar, ama eğer turkuaz renkgi size çok canlı ve parlak geliyorsa turkuaz renk düzeni arasına parlak pembe desenler kullanabilirsiniz, sarı, mercan kırmızısı, yeşil, siyah ve beyaz. Krem ve gri renklerle kombine edebilirsiniz.

Turkuaz da, koltuk kumaşı metalik parlar ve metalik desenli kumaşlarla harika görünüyor. Turkuaz banyo rengi arayanlar için banyoda’da harika renklilik yaratıyor. Ayrıca yatak odası ve oturma odasında sık sık kullanılan bir renk ve yemek odaları, mutfaklar içinde ideal bir renk seçimi olabiliyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz