Televizyon Mekanizmalı Motorlu Karyola

Yatak odalarındaki konfora her geçen gün bir yenisini ekleyen tasarımcılar. Sağlıklı, hijyenik, konforlu ürünleriyle fark yaratan Laressa Yatak, yatak odası için fonksiyonel bir yatak tasarlamış. Yatağa uzanıp, eline kumandayı alıp o kanaldan bu kanala geçerken uykuya dalmayı sevenler için Laressa Yatak’ın yeni tasarladığı ürün bulunmaz bir fırsat.

Yatağın ayakucunda bulunan baza kasasının içine yerleştirilen bir sistemle yatakta televizyon izleme keyfi için yeni bir tasarım sunan Laressa Yatak, fonksiyonel bir çözümle odada tv için yer ayırma gerekliliğini de ortadan kaldırıyor. İstediğiniz anda yatağın ayakucunda bulunan televizyonu kumanda yardımıyla çıkarıp tv izleyebiliyorsunuz. Televizyon keyfiniz bittiğinde de aynı şekilde televizyonu tekrar kasanın içine yerleştirebiliyorsunuz.

Laressa’nın televizyon üniteli hareketli yatağı, isteğiniz oturma biçimine de ayarlanabiliyor. Harmony karyola sistemi, istediğiniz pozisyonda televizyon izleme fırsatı sunuyor. “Uzun oturmak, yatmak, dik oturmak” gerisi size kalmış… Karyolanızı da kumanda yardımıyla ayarlayabiliyorsunuz. Laressa Yatak, tv üniteli yeni tasarımıyla yatak odalarınızda fark yaratıyor.

tv-mekanizmali-motorlu-yatak