Tarih: 22 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1496

Stokke’den Ana Kucağı Beşik Bir Arada

Stokke’den Ana Kucağı Beşik Bir Arada

Stokke’den Ana Kucağı Beşik Bir Arada

Stokke Bounce “n” Sleep bebeğinizle hiç ayrılmayacağınız yep yeni bir ürün ev işlerinizi yaparken, bebeğiniz başka bir odada uyandımı korkusu taşımayacaksınız.Yataktan ve ana kucağından oluşan, Stokke Bounce “n” Sleep’in ürünü hafif oluşuyla hiç zorlanmadan her odaya taşıyabilir.Bebeğinizi her zaman yanızdan ayırmadan ev işlerinizi yapabilirsiniz. Bebeğinizin her zaman yanında olma huzurunu ve rahatlığını hissedeceksiniz.

Stokke Bounce “n” Sleep’i bebeğinizin durumuna göre ayarlayabilirsiniz.Bebeğiniz uyanıkken ana kucağında oynayabilir.Uyku vakti geldiğinde ana kucağını kolayca arkaya yatırarak yatak durumuna getirebilirsiniz. Bebeğinizin yere yakın uyumasını istemediğiniz durumlarda dahili parçasıyla ana kucağını yerleştirerek yüksek konuma getirebiliyorsunuz. Hafif sallanma konumuyla bebeğinizi çok rahat uyutabilirsiniz.Bebeğinizin doğumundan itibaran 12 ay boyunca kullanabilirsiniz.

Bu ürünü bulabileceğiniz mağazalar kanyon ve city’s de bulunan Nest by Mozaik mağazalarında ve joker satış noktalarında bulabilirsiniz.

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.