Tarih: 24 Mayıs 2019 Konu Sayısı: 1470

Saray Halı Nevbahar Koleksiyonu

Saray Halı Nevbahar Koleksiyonu

Saray Halı Nevbahar Koleksiyonu

Saray halının bahar ve yaz aylarına özel tasarladığı baharın ve yaz aylarının canlı ve açık renklerini barındıran çok şık ve dikkat çekici motiflerle süslenmiş Saray Nevbahar halı koleksiyonunu sizin için araştırdım. Halı seçmek aslında dekorasyonlarda önemlidir.

Halı rengini ve desenlerini evin dekorasyon stiline ve renk kombinasyonuna uydurmak gerekir. Kamaşık desenler ve çok farklı renkleri içinde barındıran halılar çoğu iç dekorasyon rengine uyum sağlarlar, Saray halının Nevbahar halı koleksiyonuda bu bahsettiğim halılardan içinde şık geometrik desenler barındırıyor.

İçindeki renk karışımlarıda mutlaka evinizin dekorasyonunuzdaki renk tonlarıyla uyum sağlayacak renk cümbüşüne sahip koltuk veya perde kumaşınızdaki renk tonlarıyla uyum sağlayacaktır. Beğeneceğiniz renklerde ve desenlerdeki Saray halı Nevbahar halı modellerine aşağıdan bir göz atın.

saray-hali-nevbahar-koleksiyonu1 saray halı - saray hali nevbahar koleksiyonu1 - Saray Halı Nevbahar Koleksiyonu saray-nev-bahar-serisi-hali saray halı - saray nev bahar serisi hali - Saray Halı Nevbahar Koleksiyonu saray-hali-nevbahar-koleksiyonu saray halı - saray hali nevbahar koleksiyonu - Saray Halı Nevbahar Koleksiyonu

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz