Tarih: 16 Ekim 2019 Konu Sayısı: 1495

Pratik Basit Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Pratik Basit Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Pratik Basit Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyonda yardım almak önemlidir. Basit oturma odası tasarımı seçmek için ev dekorasyonunda bir çok seçenek  vardır. Eğer odaya, işlevsellik ve pratiklik tarzını vurgulamak istiyorsanız, modern bir oturma odası  dekorasyonu için ilginizi çekecek fikirler hazırladım. Oturma odanızı  minimalist göstermek ve işlevsellik katmak istiyorsanız. Dekorasyona öncelikle önemsiz ve dekoratif olamayan öğeleri odadan kaldırmakla başlayın. Zengin renk tonları ile odaya  görsellik ve dikkat çekicilik ekleyebilirsiniz. Ayrıca zevkinize göre oturma odanızı kişiselleş tirebilirsiniz. Sade ve basit tutmak zorunda değilsiniz.

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri

Oturma Odası Dekorasyon Fikirleri odanız ufak ise mobilya parçalarını şık ve modüler tasarımlar ile rahat hareket alanı sağlamak için küçük boyutlarda seçmelisiniz. Bunu modüler koltuk, deri koltuk veya kanepe ile çözebilirsiniz. Şıklığı tamamlamak için koltuk üzerine renkli uyumlu yastıklar ayarlanabilir. Örneğin,  turuncu, kırmızı veya mavi  yastık seçebilirsiniz. Basit oturma odası tasarımında oda duvarlarında basit tonlar ile dekore edilebilir. Odaya sıcak bir hava katmak isterseniz krem rengi seçebilirsiniz.

Basit Dekorasyon Fikirleri

Eğer duvarlara göz alıcı dikkat çekicilik eklemek isterseniz çok şık tablolar ekleyebilirsiniz, Geometrik desenli duvar kağıdı dramatik stil için duvarlara uygulanabilir. Soğuk günlerde bu dekorasyonu uyguluyorsanız sıcak bir zemin için taklit kürk halı yayılabilir. Duvar boyası ile fantastik tasarım sunabilirsiniz birini seçin. Eğer odada havadar görünüm istiyorsanız, basit oturma odası tasarımı için sırf perde değişimi ile odaya farklılık katabilirsiniz. Aşağıda hazırladığım dekorasyonlardan fikirler alarak sizde dekorasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.