Tarih: 25 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1480

Peli Laminat Parke Renk Ve Desenleri

  • 11 Eylül 2011
  • 81 kez görüntülendi

Peli Laminat Parke Renk Ve Desenleri

Peli Laminat Parke Renk Ve Desenleri

Peli parkenin ürettiği  Elegance 2011 ürün konsepti toplam 22 renkten oluşmaktadır, 31. Sınıf AC3 serisi ürünlerdir. Parkelerin, balans kağıdı, hdf,  desen kağıdı ve overlay tabakasından oluşmaktadır.

Overlay Kağıdı Nedir: Selülozik esaslı olup alüminyum oksit parçaları konulmuş film tabakasıdır. Alüminyum oksit parçaları aşınma, çizilme ve ısıya karşı üstün dayanıklılık sağlayan temel maddelerdir. Laminat parkeyi benzer türevlerinden ayıran en önemli özelliktir.

Desen Kağıdı Nedir: Avrupa’nın güçlü dekor kağıt üretimi yapan firmalarından temin edilmektedir. Bu firmalar sayesinde yüzey renk karakterleri tam anlamıyla gerçek masif görüntüsü vermektedir.
HDF üretimi yöresel bölge ağaçlarından üretilmektedir, plaka haline gelebilmesi için kanserojen madde içermeyen E1 kalite tutkalla birleştirilerek yüksek yoğunlukta HDF palaka imal edilmektedir. Turanlar Group, HDF yoğunluğu ile piyasada rakiplerine göre ciddi bir üstünlük sağlamaktadır.
Peli Parke, darbelere, sıvı temizlik maddelerine, aşınmaya, çizilmeye, güneş ışınlarına ve sigara ateşine tam bir dayanıklılık sağlayarak evler haricinde insan trafiği yoğun olan iş yerlerinde banka, otel, alışveriş merkezi gibi tüm işyerleri içinde son derece uygundur.
Peli Parke, “TSE “ ve “ISO” belgelerine sahiptir 10 yıl tüketici garantisi kapsamındadır.

 

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.