Oturma Odaları Aydınlatma Sistemleri

Oturma Odaları Aydınlatma Sistemleri Stil ile işlevi buluşturan ışık fikstürleri ile oturma odası aydınlatma tasarımınızı geliştirin. İyi aydınlatılmış oturma odası aydınlatma fikirlerine hazırladığımız galeriden göz atın.

Oturma Odaları Aydınlatma Sistemleri 1

Işık Katmanları
İyi aydınlatılmış bir oturma odası, ortam, aksan ve görev aydınlatmasının bir kombinasyonunu gerektirir. Bu oturma odasında, gömme ışık sistemleri ve genel aydınlatma, duvara montajlı ışıklar vitrin resmi ve ayarlanabilir bir zemin lambası okumak için ışık sağlar.

Oturma Odaları Aydınlatma Sistemleri 2

Parça Aydınlatma
Şık, düşük voltajlı iz aydınlatma, bu oturma odasında sanat eserini vurgular ve alana yumuşak, parlak bir ışık verir. Bir masa veya sehpa abajur lambaları oturma alanı için aydınlatma sağlar.

Oturma Odaları Aydınlatma Sistemleri 3

Yumuşak Vurgulu Aydınlatma
Hafif ve loş aydınlatma, oturma odasında güzel ahşap tavan için ışık vurguları. Özel imal medya dolabı, gömme ışık fikstürleri ile yumuşak bir şekilde aydınlatılır.

Oturma Odaları Aydınlatma Sistemleri 4

Modern Abajur Modelleri
Bu salonda tasarımcı duvardaki tablo ve resimleri ve eserleri aydınlatmak için duvar aplikleri kullanabilirsiniz. Modern, kare şekilli abajur lambalar ortam aydınlatması sağlar ve tabandan tavana ve duvarınıza çarpıcı bir görünüm verir.

Oturma Odaları Aydınlatma Sistemleri 5

Sıcak Aydınlatma Tasarımları
Sarkıt avizeler, oturma odasının geleneksel görünümünü tamamlar ve alan boyunca yumuşak ışık sağlar. Gömme ışıklandırma sistemleri duvarları hafifçe loş aydınlatma görsel şık görünüm kazandırır, mumlar ve şömine sıcak bir ışıma sağlar.

Aşağıdaki Konular İlginizi Çekebilir