Tarih: 17 Ocak 2020 Konu Sayısı: 1386

Mutfaklarınıza Renk Seçimleri

Mutfaklarınıza Renk Seçimleri

Mutfaklarınıza Renk Seçimleri ilgi çekici görünüm oluşturmayı düşünüyorsanız. Mutfaklarınız için farklı renk seçim fikirleri hazırladım. Renk seçmek bazen zor olabilir, kişisel zevklerinize göre renk seçimi yapabileceğiniz gibi son trend renkleri. Çoğu ev dekorasyonu ve yapı mağazalarından renk seçimi konusunda bilgiler alabilirsiniz.

Siyah ve Beyaz Renk Seçimi

Siyah ve beyaz mutfaklar, modern görünmesinin yanı sıra klasik renklerdir. Fildişi beyaz duvarlara karşı siyah mutfak dolapları  seçmek çarpıcı olabilir, beyaz mutfak dolaplarına tamamlayıcı renk olarak mutfak duvarlarına aksan renk siyah boyayabilirsiniz.

Turuncu ve Kahverengi tonlar

Turuncu ve kahverengi gibi toprak tonları mutfağınızı sıcak ve konuk sever görünür hale getirecektir. Mutfakta portakal renk tonları canlı ve çekici görünür, turuncu coşku rengidir ve iştahı uyarır, mutfağa parlaklık ve rahatlık hissi verir.Turuncu kahverengi ve bronz tonları eklemek mutfak alanınıza sofistike görünüm vererek ilgi çekici renkli ortam yaratır.

Pastel Renk Seçimleri

Pastel renkler mutfaklarınızı daha büyük ve daha geniş görünmesini sağlar, aileniz siz mutfağınızda kendini daha rahat hissedecek, açık mavi mutfaklar için popüler bir  renk olduğunu göreceksiniz, Pembe ve yeşil ışık tonları mutfak için yumuşak ve nazik bir his vermektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

0 Paylaş
Paylaş
Tweet
Pin