Tarih: 25 Ağustos 2019 Konu Sayısı: 1480

Mor Mutfak Tasarımları

  • 19 Haziran 2014
  • 1.943 kez görüntülendi

Mor Mutfak Tasarımları

Modern Mor Mutfak Tasarımı Mor şık,derin bir tutku. Söylemeye gerek yok, bu renk mutfaklar kesinlikle gizemli, davetkar, seksi bir renk tonu bu sezon çok moda, ama muhteşem interaktif insanların tercihidir. Mor renk, zenginliği, asalet, lüks ve ihtişamı çağrıştıran bir renktir. Özellikle morun açık tonları rahatlatıcıdır. Hayal gücünü arttırarak şevk ve ilham verir. dikkati ve konsantrasyonu arttırır. Mor rengi mutfak dolabı tercih eden bir çok hanım vardır. Kimileri mor tutkunudur, kimi hanımlar gerçekten mor tukunudur kimileride çok şık durduğu için tavsiye alarak mutfaklarını mor renge büründürür, kimileri de gördükleri mor mutfakları beğendiği için mor mutfak modelini tercih etmiştir.

Tüm mor tonları, şık  bir atmosfer ile geniş, modern mutfak oluşturmak istiyorsanız, beyaz duvar rengi ile muteşem durur,beyaz duvarlarla mor mutfak tasarımı aşağıda.

Mor Renk Mutfak Tasarımları

Mor-Mutfak-dolap-tasarimi https://www.dekorasyonbilgisi.com mutfak-tasarimlari mutfak-tasarimlari1 mutfak-tasarimlari2 mutfak-tasarimlari3 parlak-lake-mor-mutfak mor-tasarimli-mutfak

 

0 Paylaşımlar

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.