Tarih: 07 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Modern Yeni Tasarım Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Modern Yeni Tasarım Köşe Koltuk Takımı Modelleri

Modern Yeni Tasarım Köşe Koltuk Takımı Modelleri koltuk takımı araştırması yapan okuyucularımız İstikbal mobilyanın yeni sezon için tasarladığı köşe takımı modellerini gördünüz mü? Hepsi birbirinden şık ve modern tarzlarda oluşuyor. Yaşam alanlarının en çok tercih edilen modelleri arasında olan köşe koltuk takımları tasarımlarıyla hanımların beğenisini kazanıyor. İstikbal mobilya köşe koltuk modelleri her zevke hitap eden tasarımları her odaya uyum sağlayacak farklı ölçüleriyle İstikbal mobilya mağazalarında sizleri bekliyor.

İstikbal Mobilya Köşe Takımı Tasarımları

Her köşe takımında farklı kumaş seçenekleri çağdaş çizgileri evinize modern bir hava katacak ayrıca bazı köşe modellerinde “Zero-Wall” mekanizması sayesinde kolay bir hareketle hem yatak hem de depolama alanı sağlamaktadır. Ayrıca, köşenin uzanma parçasının tamamı sandık olarak kullanılabilme imkanına ile son derece geniş bir depolama alanı sunmaktadır. İstikbal mobilya yeni sezon köşe koltuk modellerini mağazalarında keşfetmeden önce hazırladığımız galeriden modeller hakkında fikir edinin.

istikbal-köse-koltuk-modelleri istikbal köşe koltuk modelleri istikbal-yeni-elizya-3lu-kose-takimi-kiremit-renk istikbal-mobilya-yeni-vals-kose-takimi-lacivert istikbal-mobilya-yeni-vigo-kose-takimi-vizon-sari istikbal-moblya-yeni-santa-kose-takimi istikbal-yeni-orleon-kose-takimi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.