Tarih: 09 Aralık 2019 Konu Sayısı: 1503

Modern Renkli Oturma Grupları

Modern Renkli Oturma Grupları

Modern Renkli Oturma Grupları çağdaş modern bir Roche Bobois parlak ve renkli kanepe tasarımları. Parlak ve renkli kumaş modelleri ile modern  Roche Bobois koltuk tasarımlarını inceleyelim, iç oda dekorasyonları için şık oturma grubu tasarımları, Bu koltuk koleksiyonlarıda, her altı ayda bir ilginç yeni modeller geliştirilmektedir. Renkli Oturma Grupları Bu koleksiyonun en iyi özelliklerinden biride, yüksek kaliteli deri ve parlak kumaş renkleri çeşitlerinden tasarlanmış. Bir çoğu  100’den fazla renk çeşiti ile tasarlanmış, kanepelerde, hemen hemen tüm renkleri bulabilirsiniz. Aşağıdaki resimlerde görelim.

Modern Renkli Oturma Grupları Modern Renkli Oturma Grupları Modern Renkli Oturma Grupları Modern Renkli Oturma Grupları Modern Renkli Oturma Grupları Modern Renkli Oturma Grupları Modern Renkli Oturma Grupları Modern Renkli Oturma Grupları Modern Renkli Oturma Grupları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. arif dedi ki:

    Sitenizi beyendim ancak onerilerde bulunmak istiyorum bz ailece tasinacagiz ve 2. mobilyayi cok beyendik ancak urunun markasini bir turlu bulamadim markasinida paylasrsaniz katılımcı artıcaktır eminimdki ve banada soylerseniz cok mutlu olurum bnaa e-postadan ulasabilirsiniz . . .
    Ellerinize saglik guzel bir site olmus…

    1. Anonim dedi ki:

      Sitemizdeki yayınlanan dekorasyon fikirleri mobilyalar yerli ve yabancı firma Roche Bobois tasarımlarından oluşmaktadır. Bu konumuzdaki ürün tanıtımı yabancı mobilya firmasından alınmış tasarımlardır. Yerli firma olmadığı için ürün isimini yayınlamıyoruz. Fakat beğendiğiniz koltuk modelinin benzerini koltuk imalatı yapan bir firmaya danışarak yaptırabilirsiniz ilginize teşekkür ederiz….